Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Adamów.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania pełnego zdrowia na długie lata, był znany już od stuleci. Dzisiejsza sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, iż to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, jakim na co dzień się zarządza. Zdając sobie sprawę z tego, jak istotne jest właściwe odżywienie organizmu ludzkiego, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, żeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże produkty, jakie do tego są przygotowane tak, by zachować potrzebne organizmowi wartości kaloryczne.

Zdrowe i smaczne jedzenie – to da się połączyć

FoodBOX catering to nie tylko zdrowe, lecz też wyborne jedzenie, które przypadnie do gustu też osobom, które mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, by wszelkie posiłki były przemyślane i skomponowane taki sposób, ażeby ich walory smakowe trafiały w różnorodne gusta. W następstwie tego też w naszej ofercie jest kolosalne spektrum diet, a potrawy są niezwykle zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Adamów

To, co wyróżnia należącą do nas ofertę to:

  • duża czy też mała liczba posiłków,
  • dieta standardowa bądź wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana oferta jest niezmiernie elastyczna i jesteśmy w stanie dobrać ją do potrzeb nieomalże każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma upodobania.

Dwie diety do wyboru – dieta standardowa i wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z przeróżnych przekonań dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu nasza firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, odnajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na podobną dietę, jaka jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o różnej kaloryczności dla każdego

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest osobiste dopasowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. Dlatego również każda z diet przygotowana jest w różnych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Do tego dostosowujemy je do osobistych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 posiłków.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Adamów

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać rozmaitym celom. Dzięki oferowanej przez nas diecie wolno zarówno chudnąć, jak i utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Catering dietetyczny w tej odmianie jest właściwy dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż dostarczany jest każdego dnia. Jest to ogromna zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym odżywianiem, ponieważ nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny związany z koniecznością każdorazowego martwienia się o robienie zakupów. Mimo braku konieczności żmudnego poszukiwania artykułów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowywane z pieczołowicie wyselekcjonowanych półproduktów. Pozwala to nie tylko na podniesienie wygody, ale też na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Zalety cateringu dietetycznego

Dobrze zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu, czego efektem będzie nie tylko smukła figura, ale również witalne i pełne energii ciało. Na domiar tego zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd cery, bądź też paznokci i włosów. Niewątpliwą zaletą jest również to, iż przygotowana przez nas dieta dopasowana jest do wymogów większości osób, bo bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, jaka ma należyte proporcje białek, tłuszczy oraz węglowodanów.