Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Andrzejewo.

FoodBox catering dietetyczny

Od tysięcy lat medycy wiedzieli, że wskazówką do zachowania pełnego zdrowia oraz żywotności jest zdrowe odżywanie. Współczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, iż to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Zdając sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie odżywienie organizmu ludzkiego, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, by w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się tylko świeże produkty, które dodatkowo są przygotowane tak, aby zachować niezbędne organizmowi wartości odżywcze.

Smacznie i zdrowo – z nami to możliwe

Dania z oferowanego przez nas cateringu, który jest nadzwyczaj rozbudowany, przypadną do gustu także osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, ażeby wszelkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, ażeby ich walory smakowe trafiały w różnorodne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowywane z gigantycznego spektrum produktów spożywczych, jakie tworzą przeróżne diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Andrzejewo

To, co charakteryzuje opisującą nas ofertę to:

  • duża lub mała ilość posiłków,
  • dieta zwykła lub ewentualnie wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza propozycja jest bardzo elastyczna i jesteśmy w stanie dopasować ją do pragnień niemal każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma upodobania.

Dieta zwykła lub wegetariańska?

Wychodząc vis-a-vis oczekiwaniom naszych konsumentów, przygotowaliśmy opcję standardową, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, znajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, mogą zdecydować się na pokrewną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o różnej kaloryczności dla wszystkich

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest osobiste dopasowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. Właśnie dlatego również każda z diet przygotowana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Najmniejsze dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, podczas kiedy najogromniejsze aż 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety dostosowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i posiłek wieczorny), a także dla osób, jakie wolą jeść trochę częściej w mniejszych ilościach, innymi słowy pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Andrzejewo

Tak skomponowany jadłospis może służyć różnym celom. Tak ogromny wybór powoduje, że nasz catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego tracenia kilogramów. Catering dietetyczny w tej formie jest odpowiedni dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to kolosalna zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym żywieniem, bo nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny połączony z koniecznością ciągłego troskania się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności żmudnego wypatrywania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z dokładnie wybranych półproduktów. Pozwala to nie wyłącznie na zwiększenie wygody, lecz także na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Walory cateringu dietetycznego

Przyzwoicie zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu ludzkiego, czego wynikiem będzie nie wyłącznie smukła sylwetka, ale także witalne i pełne energii ciało. Dodatkowo zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd skóry, czy też paznokci i włosów. Nasza dieta bazuje na zbilansowanych stosunkach makro składników, takich jak tłuszcze, białko oraz węglowodany, w związku z tym jest uniwersalna oraz idealna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.