Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Biała Podlaska.

FoodBox catering dietetyczny

Od setek lat medycy wiedzieli, że kluczem do zachowania zdrowia i witalności jest zdrowe odżywanie. Współczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, że to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, jakim na co dzień się dysponuje. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, wobec tego także nasze menu jest pieczołowicie wyselekcjonowane i przygotowane z perfekcyjnych oraz świeżych składników. Dbamy o to, żeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże warzywa, jakie w dodatku są przygotowywane tak, żeby zachować wymagane organizmowi wartości pożywne.

Smacznie i zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

FoodBOX catering to nie jedynie zdrowe, lecz także wyborne jedzenie, które przypadnie do gustu także osobom, jakie mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, ażeby wszelkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, aby ich wartości smakowe trafiały w przeróżne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z szerokiego spektrum produktów spożywczych, które tworzą przeróżne diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Biała Podlaska

To, co charakteryzuje opisującą nas ofertę to:

  • duża lub ewentualnie mała ilość posiłków,
  • dieta zwykła bądź też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana oferta jest niezmiernie elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do potrzeb niemal każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma preferencje.

Dieta standardowa lub wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z przeróżnych przekonań dotyczących podejścia do diety. Z tego powodu nasza firma proponuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, odnajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, są w stanie zdecydować się na pokrewną dietę, jaka jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o rozmaitej kaloryczności dla wszystkich

W FoodBOX catering wiemy, iż niezmiernie ważne jest dobre dobranie ilości jedzenia do każdej osoby. Wskutek tego również każda z diet przygotowywana jest w różnych wariantach objętościowych. Najniższe dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, podczas gdy najogromniejsze aż 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety dopasowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad oraz kolacja), a także dla osób, które wolą jeść nieco częściej w mniejszych porcjach, inaczej pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Biała Podlaska

Tak skomponowany jadłospis może służyć przeróżnym celom. Tak ogromny wybór powoduje, że przygotowany catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego tracenia kilogramów. Catering dietetyczny w tej odmianie jest stosowny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym odżywianiem, bo nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują kłopoty z koniecznością stałego robienia zakupów oraz dbania o to, ażeby lodówka była ciągle zaopatrzona. Pomimo braku konieczności żmudnego poszukiwania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z starannie wybranych półproduktów. Pozwala to nie jedynie na zwiększenie wygody, jednak również na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Plusy cateringu dietetycznego

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna oraz smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Efektem ubocznym, jaki udaje się osiągnąć to właśnie dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu cery i włosów, a również odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Niewątpliwą zaletą jest też to, iż stworzona przez nas dieta przystosowana jest do pragnień większości osób, bo bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, jaka ma należyte proporcje białek, tłuszczy oraz węglowodanów.