Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Bielany.

FoodBox catering dietetyczny

Od stuleci medycy wiedzieli, iż wskazówką do zachowania dobrego samopoczucia oraz żywotności jest zdrowe odżywanie. Nowoczesna medycyna nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, iż to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, jakim na co dzień się zarządza. Zdając sobie kwestię z tego, jak ważne jest właściwe odżywienie organizmu, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, ażeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże warzywa, które dodatkowo są przygotowane tak, aby zachować niezbędne organizmowi wartości pożywne.

Zdrowe i wyśmienite jedzenie – to da się połączyć

Dania z naszego cateringu, który jest niezmiernie bogaty, przypadną do gustu również osobom, które mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, aby wszystkie posiłki były przemyślane i skomponowane taki sposób, żeby ich wartości smakowe trafiały w różnorodne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z szerokiego spektrum składników spożywczych, które tworzą rozmaite diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Bielany

To, co charakteryzuje naszą ofertę to:

  • znacząca bądź mała ilość posiłków,
  • dieta standardowa czy też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana propozycja jest niezmiernie elastyczna i jesteśmy w stanie dobrać ją do wymogów niemal każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma upodobania.

Dieta standardowa czy wegetariańska?

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom naszych konsumentów, przygotowaliśmy opcję domyślną, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, znajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, mogą zdecydować się na analogiczną dietę, która jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o przeróżnej kaloryczności dla każdego

W FoodBOX catering wiemy, że bardzo ważne jest należyte przystosowanie ilości jedzenia do każdej osoby. Właśnie dlatego także każda z diet przygotowywana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Najniższe codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, podczas kiedy największe aż 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety dostosowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad oraz kolacja), a także dla osób, które preferują jeść trochę częściej w mniejszych ilościach, innymi słowy pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Bielany

Tak skomponowany jadłospis ma prawo służyć przeróżnym celom. Dzięki naszej diecie wolno zarówno tracić na wadze, jak również utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Wielka liczba wartości odżywczych powoduje, iż nasze pudełka są kapitalne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to olbrzymia zaleta dla osób, które mają problem z regularnym żywieniem, gdyż nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę proponujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny związany z koniecznością wiecznego niepokojenia się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności mozolnego wypatrywania towarów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z rzetelnie wyselekcjonowanych półproduktów. Cykliczne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a również na ukształtowanie swoich przyzwyczajeń żywieniowych.

Z jakiej przyczyny warto zamówić catering?

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna oraz smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Skutkiem ubocznym, który udaje się uzyskać dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu cery i włosów, a też odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba i nerki. Niewątpliwą zaletą jest również to, iż nasza dieta dostosowana jest do wymogów większości osób, ponieważ bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, jaka ma odpowiednie proporcje białek, tłuszczy i cukrów.