Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Błonie.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania witalności na długie lata, był znany już od tysięcy lat. Współczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, że to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, jakim na co dzień się zarządza. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, skutkiem tego także nasze menu jest troskliwie wyselekcjonowane i przygotowywane z perfekcyjnych oraz świeżych składników. Dbamy o to, by w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże warzywa, jakie oprócz tego są przygotowywane tak, żeby zachować potrzebne organizmowi wartości pożywne.

Pysznie oraz zdrowo – z nami to możliwe

FoodBOX catering to nie jedynie zdrowe, lecz również smaczne jedzenie, jakie przypadnie do gustu także osobom, jakie mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, ażeby wszystkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, aby ich walory smakowe trafiały w różne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z szerokiego spektrum składników spożywczych, które tworzą przeróżne diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Błonie

To, co charakteryzuje przygotowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca bądź też mała liczba posiłków,
  • dieta zwykła lub też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza propozycja jest niezwykle elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do pragnień niemal każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma preferencje.

Dieta zwykła czy wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z rozmaitych przekonań dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu nasza marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, odnajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, są w stanie zdecydować się na pokrewną dietę, jaka jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas masz prawo wybrać

W FoodBOX catering wiemy, że niezwykle istotne jest należyte dopasowanie ilości jedzenia do każdej osoby. W następstwie tego też każda z diet przygotowywana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Oprócz tego dostosowujemy je do indywidualnych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 dań.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Błonie

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać przeróżnym celom. Tak wielki wybór powoduje, iż przygotowany catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego tracenia wagi. Ogromna liczba wartości odżywczych sprawia, że nasze pudełka są korzystne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również trenujących.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to ogromna zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym żywieniem, albowiem nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują komplikacje z koniecznością stałego robienia zakupów oraz dbania o to, ażeby lodówka była cały czas zaopatrzona. Pomimo braku konieczności ciężkiego wypatrywania towarów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z starannie wyselekcjonowanych półproduktów. Cykliczne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a także na ukształtowanie własnych nawyków żywieniowych.

Plusy cateringu dietetycznego

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna oraz smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Skutkiem ubocznym, jaki udaje się osiągnąć dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu skóry i włosów, a też odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Niewątpliwą zaletą jest także to, iż stworzona przez nas dieta dostosowana jest do potrzeb większości osób, ponieważ bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, która ma odpowiednie proporcje białek, tłuszczy oraz cukrów.