Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Boguty-Pianki.

FoodBox catering dietetyczny

Od stuleci lekarze wiedzieli, że kluczem do zachowania zdrowia i żywotności jest zdrowe odżywanie. Dzisiejsza sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i potwierdza, iż to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest to, co człowiek wkłada na talerz, wobec tego też nasze menu jest sumiennie wyselekcjonowane oraz przygotowane z najlepszych oraz świeżych składników. Dbamy o to, by w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się tylko świeże produkty, jakie dodatkowo są przygotowane tak, ażeby zachować potrzebne organizmowi wartości odżywcze.

Zdrowe i smaczne jedzenie – to da się połączyć

FoodBOX catering to nie jedynie zdrowe, lecz też smakowite jedzenie, jakie przypadnie do gustu również osobom, które mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, żeby wszelkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, by ich walory smakowe trafiały w różne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowywane z gigantycznego spektrum produktów spożywczych, jakie tworzą rozmaite diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Boguty-Pianki

To, co charakteryzuje należącą do nas ofertę to:

  • duża lub ewentualnie mniejsza liczba posiłków,
  • dieta zwykła lub też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana propozycja jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie dopasować ją do wymogów niemal każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma upodobania.

Dwie diety do wyboru – dieta zwykła bądź wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z rozmaitych przeświadczeń dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, odnajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na podobną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas masz prawo wybrać

Wiemy, jak ważne jest indywidualne dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. Skutkiem tego również każda z diet przygotowywana jest w różnych wariantach objętościowych. Najniższe dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, podczas kiedy najogromniejsze aż 2500 kcal.W dodatku dopasowujemy je do indywidualnych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 potraw.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Boguty-Pianki

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać rozmaitym celom. Tak wielki wybór sprawia, iż przygotowany catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego odchudzania. Duża liczba wartości odżywczych powoduje, że nasze pudełka są korzystne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również trenujących.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to kolosalna zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym żywieniem, ponieważ nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę proponujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny związany z koniecznością ciągłego niepokojenia się o robienie zakupów. Mimo braku konieczności żmudnego wypatrywania towarów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowywane z troskliwie wybranych półproduktów. Cykliczne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a też na ukształtowanie swoich nawyków żywieniowych.

Plusy cateringu dietetycznego

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna oraz smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Poza tym zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd skóry, czy też paznokci oraz włosów. Nasza dieta opiera się na zbilansowanych stosunkach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, wobec tego jest uniwersalna oraz idealna odpowiednio dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.