Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Borki.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania zdrowia na długie lata, był znany już od stuleci. Współczesna medycyna nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, iż to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdając sobie kwestię z tego, jak istotne jest właściwe odżywienie organizmu, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, żeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się tylko świeże produkty, które w dodatku są przygotowywane tak, żeby zachować wymagane organizmowi wartości odżywcze.

Zdrowe i pyszne jedzenie – to da się połączyć

FoodBOX catering to nie jedynie zdrowe, ale też wyśmienite jedzenie, które przypadnie do gustu również osobom, jakie mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, by wszystkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, ażeby ich walory smakowe trafiały w przeróżne gusta. Dlatego także w opisującej nas szerokiej ofercie jest kolosalne spektrum diet, a potrawy są ogromnie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Borki

To, co charakteryzuje opisującą nas ofertę to:

  • duża lub też mała liczba posiłków,
  • dieta zwykła czy też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, nasza oferta jest niezmiernie elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do pragnień niemal każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma upodobania.

Dwie diety do wyboru – dieta standardowa bądź wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z przeróżnych przeświadczeń dotyczących podejścia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, odnajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na analogiczną dietę, jaka jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

Mała, średnia i wysoka kaloryczność – u nas masz możliwość wybrać

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, iż niesłychanie ważne jest odpowiednie przystosowanie ilości pożywienia do każdej osoby. Skutkiem tego też każda z diet przygotowana jest w różnych wariantach objętościowych. Najmniejsze codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w czasie kiedy najogromniejsze aż 2500 kcal.Co więcej dopasowujemy je do indywidualnych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 pokarmów.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Borki

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać przeróżnym celom. Dzięki naszej diecie wolno zarówno chudnąć, jak i utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Catering dietetyczny w tej formie jest trafny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, które mają problem z regularnym żywieniem, ponieważ nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują komplikacje z koniecznością ciągłego robienia zakupów oraz dbania o to, żeby lodówka była nieustannie zaopatrzona. Mimo braku konieczności ciężkiego szukania produktów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z dokładnie wybranych półproduktów. Regularne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a również na ukształtowanie własnych nawyków żywieniowych.

Czemu warto zamówić catering?

Odpowiednio zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu ludzkiego, czego rezultatem będzie nie wyłącznie smukła sylwetka, ale także witalne i pełne energii ciało. Oprócz tego zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd cery, lub też paznokci i włosów. Stworzona przez nas dieta bazuje na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko oraz węglowodany, więc jest uniwersalna oraz korzystna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć i stan zdrowia.