Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Borowie.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania witalności na długie lata, był znany już od pokoleń. Dzisiejsza sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, iż to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, jakim na co dzień się dysponuje. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, wskutek tego także nasze menu jest cierpliwie wybrane oraz przygotowane z najlepszych oraz świeżych składników. Dbamy o to, ażeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże produkty, które dodatkowo są przygotowane tak, żeby zachować potrzebne organizmowi wartości odżywcze.

Zdrowe i wyborne jedzenie – to można połączyć

Posiłki z naszego cateringu, który jest niesłychanie bogaty, przypadną do gustu również osobom, które mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, by wszystkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, by ich wartości smakowe trafiały w różne gusta. Skutkiem tego także w naszej ogromnej ofercie jest gigantyczne spektrum diet, a potrawy są niezwykle zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Borowie

To, co wyróżnia prezentowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca bądź też mała liczba posiłków,
  • dieta zwykła lub wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza oferta jest niezmiernie elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do pragnień niemal każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma preferencje.

Dieta zwykła lub wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z różnych przekonań dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, znajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na podobną dietę, która jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o przeróżnej kaloryczności dla wszystkich

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, że niezwykle istotne jest należyte dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby. W następstwie tego także każda z diet przygotowywana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Najniższe codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w trakcie kiedy największe aż 2500 kcal.Oprócz tego dopasowujemy je do osobistych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 pokarmów.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Borowie

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać przeróżnym celom. Tak gigantyczny wybór powoduje, iż przygotowany catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego tracenia kilogramów. Catering dietetyczny w tej odmianie jest właściwy dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to kolosalna zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym żywieniem, ponieważ nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny powiązany z koniecznością ciągłego troskania się o robienie zakupów. Mimo braku konieczności ciężkiego wypatrywania produktów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z dokładnie wyselekcjonowanych półproduktów. Zezwala to nie wyłącznie na zwiększenie wygody, ale także na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Atuty cateringu dietetycznego

Poprawnie zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu ludzkiego, czego rezultatem będzie nie jedynie smukła sylwetka, jednak również witalne oraz pełne energii ciało. Skutkiem ubocznym, który udaje się osiągnąć to naturalnie dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu cery oraz włosów, a także odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Niewątpliwą zaletą będzie również to, iż stworzona przez nas dieta dostosowana jest do pragnień większości osób, bo bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, jaka ma odpowiednie proporcje białek, tłuszczy i cukrów.