Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Brok.

FoodBox catering dietetyczny

Od tysięcy lat lekarze wiedzieli, iż wskazówką do zachowania zdrowia i witalności jest zdrowe odżywanie. Dzisiejsza medycyna nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, iż to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest to, co człowiek wkłada na talerz, skutkiem tego również nasze menu jest pieczołowicie wyselekcjonowane oraz przygotowane z bardzo dobrych i świeżych składników. Troszczymy się o to, aby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże warzywa, które dodatkowo są przygotowywane tak, żeby zachować potrzebne organizmowi wartości kaloryczne.

Pysznie i zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

Posiłki z oferowanego przez nas cateringu, który jest ogromnie bogaty, przypadną do gustu też osobom, które mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, żeby wszelkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, aby ich wartości smakowe trafiały w różne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z szerokiego spektrum produktów spożywczych, które tworzą różnorodne diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Brok

To, co wyróżnia opisującą nas ofertę to:

  • znacząca lub ewentualnie mała liczba posiłków,
  • dieta zwykła lub wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana propozycja jest niezwykle elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do wymogów nieomalże każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma preferencje.

Dwie opcje do wyboru – dieta klasyczna i wegetariańska

Wychodząc vis-a-vis oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy opcję zwykłą, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, odnajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na analogiczną dietę, jaka jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o przeróżnej kaloryczności dla każdego

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, iż niezmiernie ważne jest należyte dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby. Dlatego też każda z diet przygotowywana jest w różnych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Dodatkowo dopasowujemy je do osobistych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 posiłków.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Brok

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać rozmaitym celom. To naturalnie dzięki naszej diecie można zarówno tracić na wadze, jak i utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Znaczna ilość wartości odżywczych sprawia, że nasze pudełka są doskonałe zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to olbrzymia zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym żywieniem, ponieważ nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Gotowe pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują trudności z koniecznością ciągłego robienia zakupów i dbania o to, aby lodówka była ciągle zaopatrzona. Pomimo braku konieczności kłopotliwego poszukiwania produktów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z starannie wyselekcjonowanych półproduktów. Zezwala to nie tylko na podniesienie wygody, ale również na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Z jakiego powodu warto złożyć zamówienie na catering?

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna oraz smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Efektem ubocznym, który udaje się osiągnąć to właśnie dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu skóry oraz włosów, a również odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba i nerki. Niewątpliwą zaletą jest także to, iż stworzona przez nas dieta przystosowana jest do potrzeb większości osób, bo bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, jaka ma profesjonalne proporcje białek, tłuszczy oraz cukrów.