Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Cegłów.

FoodBox catering dietetyczny

Od stuleci lekarze wiedzieli, że wskazówką do zachowania zdrowia i witalności jest zdrowe odżywanie. Współczesna medycyna nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, iż to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia i poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Zdając sobie sprawę z tego, jak ważne jest właściwe odżywienie organizmu, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, ażeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się tylko świeże produkty, jakie na domiar tego są przygotowane tak, by zachować potrzebne organizmowi wartości odżywcze.

Zdrowe i pyszne jedzenie – to da się połączyć

Posiłki z oferowanego przez nas cateringu, który jest niezwykle urozmaicony, przypadną do gustu także osobom, które mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, żeby wszystkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, żeby ich walory smakowe trafiały w różnorodne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowywane z dużego spektrum produktów spożywczych, które tworzą rozmaite diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Cegłów

To, co wyróżnia należącą do nas ofertę to:

  • znacząca bądź też mała liczba posiłków,
  • dieta standardowa lub wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana oferta jest bardzo elastyczna i jesteśmy w stanie dobrać ją do potrzeb nieomalże każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma preferencje.

Dieta zwykła czy wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z rozmaitych przeświadczeń dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu nasza marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, znajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, są w stanie zdecydować się na podobną dietę, która niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o różnej kaloryczności dla każdego

W FoodBOX catering wiemy, iż bardzo ważne jest należyte dopasowanie ilości pożywienia do każdej osoby. Wobec tego też każda z diet przygotowywana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Najmniejsze dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, podczas gdy najogromniejsze aż 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety zaadaptowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad oraz kolacja), a także dla osób, które wolą jeść nieco częściej w mniejszych ilościach, inaczej pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Cegłów

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać różnym celom. Tak ogromny wybór sprawia, że nasz catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego tracenia wagi. Catering dietetyczny w tej formie jest słuszny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to ogromna zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym odżywianiem, gdyż nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują kłopoty z koniecznością ciągłego robienia zakupów i dbania o to, aby lodówka była non stop zaopatrzona. Mimo braku konieczności żmudnego poszukiwania towarów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z pieczołowicie wybranych półproduktów. Cykliczne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a też na ukształtowanie własnych przyzwyczajeń żywieniowych.

Z jakiej przyczyny należałoby zamówić catering?

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna oraz smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Dodatkowo zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd cery, bądź paznokci oraz włosów. Nasza dieta opiera się na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, wobec tego jest uniwersalna oraz dobra odpowiednio dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.