Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Celestynów.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania dobrego samopoczucia na długie lata, był znany już od stuleci. Współczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, iż to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, jakim na co dzień się dysponuje. Zdając sobie kwestię z tego, jak ważne jest odpowiednie odżywienie organizmu ludzkiego, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, ażeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże produkty, które na domiar tego są przygotowywane tak, aby zachować wymagane organizmowi wartości odżywcze.

Zdrowe i smaczne jedzenie – to można połączyć

FoodBOX catering to nie jedynie zdrowe, lecz również wyborne jedzenie, które przypadnie do gustu również osobom, które mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, ażeby wszelkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, aby ich wartości smakowe trafiały w rozmaite gusta. Na menu składają się posiłki przygotowywane z szerokiego spektrum składników spożywczych, jakie tworzą różnorodne diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Celestynów

To, co cechuje przygotowaną przez nas ofertę to:

  • duża lub mniejsza liczba posiłków,
  • dieta standardowa czy też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, nasza oferta jest niezmiernie elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do pragnień niemal każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma preferencje.

Dieta standardowa czy wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z rozmaitych przekonań dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas firma proponuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, odnajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, mogą zdecydować się na analogiczną dietę, która jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas możesz wybrać

W FoodBOX catering wiemy, iż niezmiernie istotne jest właściwe dobranie ilości pożywienia do każdej osoby. Wskutek tego również każda z diet przygotowana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą posiadać objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety zaadaptowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad oraz kolacja), a także dla osób, które preferują jeść trochę częściej w mniejszych ilościach, inaczej pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Celestynów

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać różnym celom. To naturalnie dzięki oferowanej przez nas diecie wolno zarówno smukleć, jak i utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Gigantyczna liczba wartości odżywczych powoduje, że nasze pudełka są korzystne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, które mają kłopot z regularnym żywieniem, bo nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny związany z koniecznością notorycznego martwienia się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności mozolnego wypatrywania towarów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z starannie wyselekcjonowanych półproduktów. Zezwala to nie jedynie na podniesienie wygody, jednak też na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Czemu należałoby zamówić catering?

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna oraz smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Skutkiem ubocznym, jaki udaje się osiągnąć to właśnie dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu skóry i włosów, a również odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba i nerki. Niewątpliwą zaletą będzie też to, iż przygotowana przez nas dieta dostosowana jest do potrzeb większości osób, ponieważ bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, jaka ma należyte proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów.