Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Ceranów.

FoodBox catering dietetyczny

Od pokoleń lekarze wiedzieli, że kluczem do zachowania pełnego zdrowia oraz witalności jest zdrowe odżywanie. Dzisiejsza sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i potwierdza, iż to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Wiemy, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, dlatego także nasze menu jest troskliwie wybrane i przygotowywane z najlepszych i świeżych składników. Troszczymy się o to, żeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się tylko świeże produkty, które w dodatku są przygotowywane tak, aby zachować potrzebne organizmowi wartości pożywne.

Zdrowe oraz smakowite jedzenie – to da się połączyć

Posiłki z oferowanego przez nas cateringu, który jest niezwykle rozbudowany, przypadną do gustu też osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, by wszystkie posiłki były przemyślane i skomponowane taki sposób, ażeby ich walory smakowe trafiały w różne gusta. Wskutek tego także w naszej ofercie jest duże spektrum diet, a dania są niesłychanie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Ceranów

To, co charakteryzuje należącą do nas ofertę to:

  • duża lub ewentualnie mała liczba posiłków,
  • dieta standardowa lub ewentualnie wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza oferta jest niezmiernie elastyczna i jesteśmy w stanie dobrać ją do pragnień niemal każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma upodobania.

Dieta zwykła lub wegetariańska?

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy opcję standardową, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, znajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na pokrewną dietę, jaka jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o rozmaitej kaloryczności dla wszystkich

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest osobiste dopasowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. Wobec tego także każda z diet przygotowana jest w różnych wariantach objętościowych. Najmniejsze codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w czasie kiedy najogromniejsze aż 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety zaadaptowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad oraz posiłek wieczorny), a także dla osób, które preferują jeść nieco częściej w mniejszych ilościach, inaczej pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Ceranów

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać przeróżnym celom. Tak wielki wybór sprawia, iż nasz catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego odchudzania. Catering dietetyczny w tej odmianie jest odpowiedni dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, które mają kłopot z regularnym żywieniem, bo nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny związany z koniecznością notorycznego troskania się o robienie zakupów. Mimo braku konieczności kłopotliwego szukania towarów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowywane z troskliwie wybranych półproduktów. Pozwala to nie wyłącznie na podniesienie wygody, lecz także na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Z jakiej przyczyny warto złożyć zamówienie na catering?

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna i smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Skutkiem ubocznym, jaki udaje się uzyskać dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu skóry oraz włosów, a także odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Stworzona przez nas dieta opiera się na zbilansowanych stosunkach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, wobec tego jest uniwersalna i korzystna odpowiednio dla każdego, bez względu na wiek, płeć i stan zdrowia.