Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Czemierniki.

FoodBox catering dietetyczny

Od tysięcy lat lekarze wiedzieli, że wskazówką do zachowania dobrego samopoczucia i witalności jest zdrowe odżywanie. Dzisiejsza medycyna nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, iż to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest to, co człowiek wkłada na talerz, właśnie dlatego też nasze menu jest cierpliwie wybrane oraz przygotowywane z bardzo dobrych i świeżych składników. Troszczymy się o to, żeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże produkty, jakie ponadto są przygotowywane tak, aby zachować niezbędne organizmowi wartości pożywne.

Zdrowe oraz wyborne jedzenie – to można połączyć

Dania z oferowanego przez nas cateringu, który jest niezmiernie urozmaicony, przypadną do gustu również osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, ażeby wszelkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, ażeby ich wartości smakowe trafiały w rozmaite gusta. Właśnie dlatego także w opisującej nas szerokiej ofercie jest szerokie spektrum diet, a dania są ogromnie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Czemierniki

To, co cechuje naszą ofertę to:

  • duża bądź też mniejsza ilość posiłków,
  • dieta standardowa czy też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, nasza propozycja jest niezwykle elastyczna i jesteśmy w stanie dostosować ją do wymogów nieomalże każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma upodobania.

Dwie diety do wyboru – dieta klasyczna oraz wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z rozmaitych przekonań dotyczących podejścia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, odnajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, mogą zdecydować się na pokrewną dietę, która niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o rozmaitej kaloryczności dla każdego

Wiemy, jak ważne jest osobiste dopasowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. Dlatego także każda z diet przygotowana jest w różnych wariantach objętościowych. Najniższe dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, podczas gdy najogromniejsze aż 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety dostosowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad oraz posiłek wieczorny), a także dla osób, jakie wolą jeść nieco częściej w mniejszych ilościach, inaczej pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Czemierniki

Tak skomponowany jadłospis może służyć przeróżnym celom. Tak obszerny wybór powoduje, że przygotowany catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała, a także do świadomego tracenia kilogramów. Catering dietetyczny w tej odmianie jest dobry dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to ogromna zaleta dla osób, które mają kłopot z regularnym odżywianiem, ponieważ nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę proponujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny związany z koniecznością notorycznego niepokojenia się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności mozolnego poszukiwania produktów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z dokładnie wybranych półproduktów. Regularne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a też na ukształtowanie swoich nawyków żywieniowych.

Z jakiej przyczyny warto zamówić catering?

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna i smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Prócz tego zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd skóry, bądź paznokci i włosów. Niewątpliwą zaletą jest też to, iż przygotowana przez nas dieta dostosowana jest do wymogów większości osób, bo bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, jaka ma odpowiednie proporcje białek, tłuszczy oraz węglowodanów.