Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Dąbrówka.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania dobrego samopoczucia na długie lata, był znany już od pokoleń. Nowoczesna medycyna nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, iż to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Zdając sobie kwestię z tego, jak ważne jest odpowiednie odżywienie organizmu, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, żeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże produkty, które oprócz tego są przygotowywane tak, by zachować wymagane organizmowi wartości pożywne.

Smacznie i zdrowo – z nami to możliwe

FoodBOX catering to nie wyłącznie zdrowe, lecz również wyborne jedzenie, które przypadnie do gustu również osobom, jakie mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, ażeby wszystkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, aby ich wartości smakowe trafiały w przeróżne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z szerokiego spektrum produktów spożywczych, jakie tworzą różne diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Dąbrówka

To, co wyróżnia opisującą nas ofertę to:

  • znacząca bądź też mniejsza ilość posiłków,
  • dieta standardowa czy też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza propozycja jest niezmiernie elastyczna i jesteśmy w stanie dostosować ją do potrzeb nieomalże każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma upodobania.

Dwie opcje do wyboru – dieta klasyczna i wegetariańska

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych konsumentów, przygotowaliśmy opcję zwykłą, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, znajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na pokrewną dietę, jaka jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o przeróżnej kaloryczności dla wszystkich

W FoodBOX catering wiemy, iż niezwykle istotne jest właściwe dostosowanie ilości pożywienia do każdej osoby. Właśnie dlatego też każda z diet przygotowywana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Najmniejsze dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w trakcie gdy najogromniejsze aż 2500 kcal.Na dodatek dopasowujemy je do osobistych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 dań.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Dąbrówka

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać różnym celom. Tak gigantyczny wybór powoduje, że przygotowany catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego tracenia kilogramów. Catering dietetyczny w tej formie jest stosowny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, które mają problem z regularnym odżywianiem, ponieważ nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę proponujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny związany z koniecznością każdorazowego martwienia się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności ciężkiego szukania artykułów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z cierpliwie wybranych półproduktów. Regularne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a także na ukształtowanie swoich przyzwyczajeń żywieniowych.

Walory cateringu dietetycznego

Prawidłowo zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu ludzkiego, czego rezultatem będzie nie jedynie smukła sylwetka, ale też witalne i pełne energii ciało. Ponadto zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez przesłania na wygląd skóry, bądź paznokci i włosów. Nasza dieta bazuje na zbilansowanych stosunkach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, w takim razie jest uniwersalna i korzystna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.