Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Dębe Wielkie.

FoodBox catering dietetyczny

Od stuleci lekarze wiedzieli, iż kluczem do zachowania dobrego samopoczucia i żywotności jest zdrowe odżywanie. Współczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, że to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Zdając sobie kwestię z tego, jak ważne jest dobre odżywienie organizmu, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, ażeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się tylko świeże warzywa, które w dodatku są przygotowane tak, by zachować potrzebne organizmowi wartości kaloryczne.

Pysznie oraz zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

Dania z naszego cateringu, który jest nadzwyczaj rozbudowany, przypadną do gustu też osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, żeby wszelkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, aby ich wartości smakowe trafiały w różne gusta. W następstwie tego również w opisującej nas szerokiej ofercie jest gigantyczne spektrum diet, a potrawy są niesłychanie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Dębe Wielkie

To, co charakteryzuje naszą ofertę to:

  • duża lub mniejsza ilość posiłków,
  • dieta standardowa bądź też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana oferta jest niezwykle elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do wymogów nieomalże każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma preferencje.

Dwie opcje do wyboru – dieta zwykła bądź wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z rozmaitych przeświadczeń dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, odnajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na pokrewną dietę, która niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o rozmaitej kaloryczności dla każdego

Wiemy, jak istotne jest osobiste dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. W następstwie tego też każda z diet przygotowana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety zaadaptowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad oraz posiłek wieczorny), a także dla osób, które wolą jeść trochę częściej w mniejszych porcjach, inaczej pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Dębe Wielkie

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać różnym celom. To naturalnie dzięki naszej diecie wolno zarówno chudnąć, jak i utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Duża liczba wartości odżywczych sprawia, że nasze pudełka są perfekcyjne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, które mają problem z regularnym odżywianiem, bo nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują komplikacje z koniecznością stałego robienia zakupów i dbania o to, ażeby lodówka była cały czas zaopatrzona. Pomimo braku konieczności żmudnego szukania artykułów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z cierpliwie wybranych półproduktów. Pozwala to nie tylko na zwiększenie wygody, jednak również na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Dlaczego warto złożyć zamówienie na catering?

Prawidłowo zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu ludzkiego, czego efektem będzie nie jedynie smukła sylwetka, jednak również witalne oraz pełne energii ciało. Efektem ubocznym, który udaje się osiągnąć dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu skóry oraz włosów, a też odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba i nerki. Stworzona przez nas dieta opiera się na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, w związku z tym jest uniwersalna oraz dobra odpowiednio dla każdego, bez względu na wiek, płeć i stan zdrowia.