Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Dobre.

FoodBox catering dietetyczny

Od tysięcy lat lekarze wiedzieli, że kluczem do zachowania zdrowia oraz witalności jest zdrowe odżywanie. Nowoczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, że to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest to, co człowiek wkłada na talerz, właśnie dlatego również nasze menu jest cierpliwie wyselekcjonowane i przygotowane z najlepszych oraz świeżych składników. Dbamy o to, by w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się tylko świeże produkty, jakie w dodatku są przygotowane tak, ażeby zachować wymagane organizmowi wartości pożywne.

Smacznie oraz zdrowo – z nami to możliwe

Dania z oferowanego przez nas cateringu, który jest ogromnie bogaty, przypadną do gustu także osobom, które mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, żeby wszelkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, ażeby ich walory smakowe trafiały w różne gusta. Właśnie dlatego też w opisującej nas ogromnej ofercie jest duże spektrum diet, a posiłki są niesłychanie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Dobre

To, co wyróżnia naszą ofertę to:

  • znacząca czy też mniejsza ilość posiłków,
  • dieta standardowa bądź wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, nasza propozycja jest niezwykle elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do potrzeb niemal każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma upodobania.

Dieta zwykła czy wegetariańska?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych konsumentów, przygotowaliśmy opcję zwykłą, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, odnajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, mogą zdecydować się na podobną dietę, jaka jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o przeróżnej kaloryczności dla każdego

Wiemy, jak istotne jest indywidualne dopasowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. Skutkiem tego też każda z diet przygotowana jest w różnych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą posiadać objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety dopasowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad oraz kolacja), a także dla osób, które wolą jeść trochę częściej w mniejszych ilościach, inaczej pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Dobre

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać rozmaitym celom. To właśnie dzięki oferowanej przez nas diecie można zarówno chudnąć, jak i utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Catering dietetyczny w tej odmianie jest dobry dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, które mają kłopot z regularnym żywieniem, albowiem nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę proponujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny związany z koniecznością każdorazowego niepokojenia się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności ciężkiego wypatrywania artykułów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z cierpliwie wyselekcjonowanych półproduktów. Zezwala to nie wyłącznie na zwiększenie wygody, lecz również na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Z jakiej przyczyny warto złożyć zamówienie na catering?

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna i smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Efektem ubocznym, jaki udaje się uzyskać dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu cery i włosów, a także odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba i nerki. Niewątpliwą zaletą będzie również to, iż stworzona przez nas dieta dopasowana jest do pragnień większości osób, bo bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, która ma należyte proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów.