Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Drelów.

FoodBox catering dietetyczny

Od stuleci medycy wiedzieli, że kluczem do zachowania dobrego samopoczucia i witalności jest zdrowe odżywanie. Nowoczesna medycyna nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, iż to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdając sobie kwestię z tego, jak ważne jest odpowiednie odżywienie organizmu, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, aby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się tylko świeże produkty, które na domiar tego są przygotowane tak, żeby zachować niezbędne organizmowi wartości kaloryczne.

Pysznie oraz zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

FoodBOX catering to nie jedynie zdrowe, ale również smaczne jedzenie, jakie przypadnie do gustu również osobom, które mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, by wszystkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, żeby ich wartości smakowe trafiały w różnorodne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z szerokiego spektrum produktów spożywczych, jakie tworzą przeróżne diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Drelów

To, co cechuje naszą ofertę to:

  • znacząca czy też mała liczba posiłków,
  • dieta standardowa lub też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana propozycja jest niezmiernie elastyczna i jesteśmy w stanie dostosować ją do potrzeb niemal każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma preferencje.

Dwie opcje do wyboru – dieta klasyczna i wegetariańska

Wychodząc vis-a-vis potrzebom naszych konsumentów, przygotowaliśmy opcję standardową, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, znajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na analogiczną dietę, która jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas masz możliwość wybrać

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, że wybitnie ważne jest profesjonalne dobranie ilości pożywienia do każdej osoby. W następstwie tego także każda z diet przygotowana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą posiadać objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Do tego dopasowujemy je do indywidualnych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 pokarmów.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Drelów

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać rozmaitym celom. Tak kolosalny wybór powoduje, że nasz catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała, a także do świadomego tracenia zbędnych kilogramów. Catering dietetyczny w tej formie jest właściwy dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to ogromna zaleta dla osób, które mają kłopot z regularnym żywieniem, gdyż nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę proponujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny powiązany z koniecznością wiecznego niepokojenia się o robienie zakupów. Mimo braku konieczności ciężkiego szukania artykułów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z dokładnie wyselekcjonowanych półproduktów. Zezwala to nie tylko na podniesienie wygody, lecz też na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Pozytywy cateringu dietetycznego

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna i smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Skutkiem ubocznym, który udaje się uzyskać to właśnie dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu cery i włosów, a też odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba i nerki. Nasza dieta bazuje na zbilansowanych stosunkach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, w związku z tym jest uniwersalna oraz korzystna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć i stan zdrowia.