Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Drohiczyn.

FoodBox catering dietetyczny

Od tysięcy lat lekarze wiedzieli, iż kluczem do zachowania zdrowia i witalności jest zdrowe odżywanie. Nowoczesna medycyna nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, iż to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, skutkiem tego również nasze menu jest dokładnie wybrane i przygotowane z najlepszych i świeżych składników. Dbamy o to, ażeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się tylko świeże produkty, które w dodatku są przygotowane tak, aby zachować niezbędne organizmowi wartości odżywcze.

Pysznie i zdrowo – z nami to możliwe

Posiłki z naszego cateringu, który jest ogromnie bogaty, przypadną do gustu też osobom, które mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, żeby wszelkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, żeby ich wartości smakowe trafiały w różnorodne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z gigantycznego spektrum produktów spożywczych, jakie tworzą różnorodne diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Drohiczyn

To, co charakteryzuje naszą ofertę to:

  • znacząca lub ewentualnie mała ilość posiłków,
  • dieta standardowa lub ewentualnie wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza oferta jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do wymogów niemal każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma upodobania.

Dieta standardowa czy wegetariańska?

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom naszych konsumentów, przygotowaliśmy opcję standardową, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, odnajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, mogą zdecydować się na podobną dietę, jaka jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o różnej kaloryczności dla wszystkich

W FoodBOX catering wiemy, że niesłychanie ważne jest należyte dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby. Dlatego również każda z diet przygotowywana jest w różnych wariantach objętościowych. Najniższe codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w czasie gdy największe aż 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety dopasowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad oraz posiłek wieczorny), a także dla osób, które preferują jeść nieco częściej w mniejszych ilościach, innymi słowy pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Drohiczyn

Tak skomponowany jadłospis może służyć przeróżnym celom. Tak wielki wybór sprawia, że przygotowany catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała, a także do świadomego odchudzania. Catering dietetyczny w tej formie jest odpowiedni dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to kolosalna zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym żywieniem, gdyż nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Gotowe pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują kłopoty z koniecznością stałego robienia zakupów oraz dbania o to, żeby lodówka była nieustannie zaopatrzona. Pomimo braku konieczności mozolnego wypatrywania produktów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z dokładnie wybranych półproduktów. Regularne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a także na ukształtowanie własnych nawyków żywieniowych.

Walory cateringu dietetycznego

Dobrze zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu ludzkiego, czego następstwem będzie nie tylko smukła figura, lecz też witalne oraz pełne energii ciało. Efektem ubocznym, który udaje się uzyskać to właśnie dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu skóry i włosów, a także odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Stworzona przez nas dieta bazuje na zbilansowanych stosunkach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, więc jest uniwersalna oraz idealna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.