Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Dziadkowice.

FoodBox catering dietetyczny

Od pokoleń medycy wiedzieli, iż wskazówką do zachowania dobrego samopoczucia i żywotności jest zdrowe odżywanie. Współczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, iż to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Zdając sobie sprawę z tego, jak ważne jest zdrowe odżywienie organizmu, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, żeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże produkty, jakie do tego są przygotowywane tak, ażeby zachować wymagane organizmowi wartości pożywne.

Pysznie i zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

FoodBOX catering to nie wyłącznie zdrowe, lecz także smakowite jedzenie, które przypadnie do gustu także osobom, które mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, aby wszystkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, żeby ich walory smakowe trafiały w różne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowywane z szerokiego spektrum składników spożywczych, jakie tworzą rozmaite diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Dziadkowice

To, co wyróżnia opisującą nas ofertę to:

  • duża lub mniejsza liczba posiłków,
  • dieta standardowa lub też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza propozycja jest niezmiernie elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do pragnień niemal każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma upodobania.

Dwie diety do wyboru – dieta klasyczna i wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z różnych przeświadczeń dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu nasza marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, znajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na pokrewną dietę, która jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas masz możliwość wybrać

Wiemy, jak ważne jest osobiste dostosowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. Właśnie dlatego również każda z diet przygotowywana jest w różnych wariantach objętościowych. Najmniejsze codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w trakcie kiedy najogromniejsze aż 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety zaadaptowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad oraz kolacja), a także dla osób, które wolą jeść nieco częściej w mniejszych ilościach, czyli pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Dziadkowice

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać przeróżnym celom. Tak wielki wybór sprawia, że przygotowany catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego tracenia wagi. Wielka ilość wartości odżywczych powoduje, że nasze pudełka są idealne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również trenujących.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, które mają problem z regularnym żywieniem, gdyż nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny połączony z koniecznością notorycznego troskania się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności żmudnego poszukiwania towarów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowywane z dokładnie wyselekcjonowanych półproduktów. Pozwala to nie jedynie na zwiększenie wygody, jednak również na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Z jakiego powodu warto złożyć zamówienie na catering?

Prawidłowo zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu ludzkiego, czego następstwem będzie nie jedynie smukła sylwetka, ale też witalne oraz pełne energii ciało. Do tego zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd cery, czy też paznokci i włosów. Niewątpliwą zaletą jest też to, że nasza dieta przystosowana jest do wymogów większości osób, bo bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, jaka ma należyte proporcje białek, tłuszczy i cukrów.