Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Garwolin.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania dobrego samopoczucia na długie lata, był znany już od tysięcy lat. Współczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, że to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Wiemy, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, wskutek tego również nasze menu jest starannie wyselekcjonowane oraz przygotowywane z najlepszych i świeżych składników. Dbamy o to, by w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się tylko świeże produkty, jakie co więcej są przygotowane tak, aby zachować wymagane organizmowi wartości odżywcze.

Smacznie i zdrowo – z nami to możliwe

FoodBOX catering to nie tylko zdrowe, lecz również smaczne jedzenie, które przypadnie do gustu też osobom, które mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, aby wszelkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, ażeby ich wartości smakowe trafiały w różne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowywane z szerokiego spektrum produktów spożywczych, które tworzą różnorodne diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Garwolin

To, co cechuje prezentowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca lub mała liczba posiłków,
  • dieta zwykła lub wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana propozycja jest nadzwyczaj elastyczna i jesteśmy w stanie dostosować ją do potrzeb niemal każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma preferencje.

Dieta zwykła czy wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z przeróżnych przeświadczeń dotyczących podejścia do diety. Z tego powodu nasza firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, znajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, mogą zdecydować się na analogiczną dietę, która jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o przeróżnej kaloryczności dla każdego

Wiemy, jak ważne jest osobiste dopasowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. Wobec tego także każda z diet przygotowywana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Najniższe dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w trakcie gdy największe aż 2500 kcal.Ponadto dostosowujemy je do indywidualnych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 potraw.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Garwolin

Tak skomponowany jadłospis ma prawo służyć rozmaitym celom. Tak znaczny wybór sprawia, iż nasz catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego tracenia wagi. Catering dietetyczny w tej odmianie jest odpowiedni dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym odżywianiem, ponieważ nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Gotowe pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują problemy z koniecznością stałego robienia zakupów oraz dbania o to, ażeby lodówka była non stop zaopatrzona. Pomimo braku konieczności żmudnego poszukiwania produktów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z sumiennie wybranych półproduktów. Cykliczne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a także na ukształtowanie swoich nawyków żywieniowych.

Dlaczego należałoby złożyć zamówienie na catering?

Odpowiednio zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu ludzkiego, czego następstwem będzie nie tylko smukła figura, ale również witalne i pełne energii ciało. Na domiar tego zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd skóry, lub ewentualnie paznokci oraz włosów. Niewątpliwą zaletą będzie także to, że nasza dieta dostosowana jest do potrzeb większości osób, gdyż bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, która ma należyte proporcje białek, tłuszczy oraz węglowodanów.