Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Góra Kalwaria.

FoodBox catering dietetyczny

Od stuleci medycy wiedzieli, że kluczem do zachowania pełnego zdrowia oraz witalności jest zdrowe odżywanie. Dzisiejsza sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, że to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, jakim na co dzień się dysponuje. Zdając sobie kwestię z tego, jak istotne jest dobre odżywienie organizmu, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, ażeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się tylko świeże produkty, jakie na domiar tego są przygotowywane tak, aby zachować wymagane organizmowi wartości odżywcze.

Zdrowe i wyśmienite jedzenie – to można połączyć

Dania z naszego cateringu, który jest niezmiernie urozmaicony, przypadną do gustu również osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, żeby wszystkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, ażeby ich walory smakowe trafiały w rozmaite gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z obszernego spektrum produktów spożywczych, jakie tworzą rozmaite diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Góra Kalwaria

To, co cechuje opisującą nas ofertę to:

  • duża lub mniejsza liczba posiłków,
  • dieta standardowa czy też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza propozycja jest nadzwyczaj elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do wymogów nieomalże każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma upodobania.

Dwie opcje do wyboru – dieta standardowa lub wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z różnych przeświadczeń dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, odnajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, mogą zdecydować się na analogiczną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas masz prawo wybrać

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest indywidualne dopasowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. W następstwie tego też każda z diet przygotowywana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą posiadać objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety zaadaptowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad oraz kolacja), a także dla osób, które preferują jeść trochę częściej w mniejszych porcjach, inaczej pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Góra Kalwaria

Tak skomponowany jadłospis ma prawo służyć różnym celom. Dzięki naszej diecie wolno zarówno smukleć, jak i utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Catering dietetyczny w tej odmianie jest właściwy dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to olbrzymia zaleta dla osób, które mają problem z regularnym odżywianiem, ponieważ nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę proponujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny powiązany z koniecznością każdorazowego troskania się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności żmudnego poszukiwania artykułów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z pieczołowicie wybranych półproduktów. Zezwala to nie wyłącznie na podniesienie wygody, jednak również na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Atuty cateringu dietetycznego

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna oraz smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. W dodatku zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez przesłania na wygląd cery, czy też paznokci oraz włosów. Niewątpliwą zaletą jest także to, że nasza dieta przystosowana jest do pragnień większości osób, albowiem bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, jaka ma odpowiednie proporcje białek, tłuszczy i cukrów.