Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Grodzisk.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania pełnego zdrowia na długie lata, był znany już od stuleci. Dzisiejsza sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, iż to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Wiemy, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, dlatego również nasze menu jest troskliwie wyselekcjonowane oraz przygotowywane z perfekcyjnych i świeżych składników. Troszczymy się o to, aby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże warzywa, jakie w dodatku są przygotowane tak, ażeby zachować niezbędne organizmowi wartości odżywcze.

Zdrowe oraz wyborne jedzenie – to da się połączyć

FoodBOX catering to nie tylko zdrowe, jednak także smaczne jedzenie, które przypadnie do gustu także osobom, które mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, by wszelkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, żeby ich wartości smakowe trafiały w różnorodne gusta. Wobec tego również w opisującej nas ogromnej ofercie jest kolosalne spektrum diet, a posiłki są nadzwyczaj zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Grodzisk

To, co cechuje należącą do nas ofertę to:

  • znacząca bądź mniejsza ilość posiłków,
  • dieta standardowa czy też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza oferta jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do wymogów niemal każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma upodobania.

Dieta zwykła czy wegetariańska?

Wychodząc vis-a-vis oczekiwaniom naszych odbiorców, przygotowaliśmy opcję standardową, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, znajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, są w stanie zdecydować się na analogiczną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o rozmaitej kaloryczności dla każdego

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest indywidualne dostosowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. Dlatego też każda z diet przygotowywana jest w różnych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety dopasowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolacja), a także dla osób, które wolą jeść trochę częściej w mniejszych porcjach, innymi słowy pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Grodzisk

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać różnym celom. To właśnie dzięki oferowanej przez nas diecie wolno zarówno tracić na wadze, jak i utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Catering dietetyczny w tej formie jest stosowny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż dostarczany jest każdego dnia. Jest to olbrzymia zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym odżywianiem, gdyż nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują kłopoty z koniecznością stałego robienia zakupów i dbania o to, by lodówka była ciągle zaopatrzona. Pomimo braku konieczności żmudnego szukania towarów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowywane z starannie wyselekcjonowanych półproduktów. Zezwala to nie tylko na podniesienie wygody, jednak też na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Z jakiego powodu warto złożyć zamówienie na catering?

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna i smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Efektem ubocznym, który udaje się uzyskać dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu cery i włosów, a także odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Nasza dieta bazuje na zbilansowanych stosunkach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, więc jest uniwersalna oraz korzystna odpowiednio dla każdego, bez względu na wiek, płeć i stan zdrowia.