Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Halinów.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania wigoru na długie lata, był znany już od tysięcy lat. Dzisiejsza medycyna nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, że to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia i poziom energii, jakim na co dzień się zarządza. Wiemy, jak istotne jest to, co człowiek wkłada na talerz, właśnie dlatego również nasze menu jest starannie wyselekcjonowane i przygotowane z najlepszych i świeżych składników. Dbamy o to, żeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże warzywa, które co więcej są przygotowane tak, ażeby zachować potrzebne organizmowi wartości pożywne.

Smacznie oraz zdrowo – z nami to możliwe

Posiłki z oferowanego przez nas cateringu, który jest nadzwyczaj rozbudowany, przypadną do gustu także osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, by wszystkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, żeby ich wartości smakowe trafiały w różnorodne gusta. Wobec tego również w naszej ofercie jest gigantyczne spektrum diet, a potrawy są ogromnie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Halinów

To, co wyróżnia przygotowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca bądź też mniejsza liczba posiłków,
  • dieta standardowa lub wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana oferta jest nadzwyczaj elastyczna i jesteśmy w stanie dostosować ją do pragnień nieomalże każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma preferencje.

Dieta standardowa czy wegetariańska?

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom naszych odbiorców, przygotowaliśmy opcję zwykłą, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, znajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na podobną dietę, jaka jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o przeróżnej kaloryczności dla wszystkich

Wiemy, jak ważne jest osobiste dopasowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. W następstwie tego również każda z diet przygotowywana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Na domiar tego dopasowujemy je do osobistych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 posiłków.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Halinów

Tak skomponowany jadłospis może służyć przeróżnym celom. To właśnie dzięki oferowanej przez nas diecie wolno zarówno tracić na wadze, jak również utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Gigantyczna ilość wartości odżywczych sprawia, że nasze pudełka są idealne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to ogromna zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym odżywianiem, bo nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny powiązany z koniecznością wiecznego troskania się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności żmudnego szukania towarów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowywane z pieczołowicie wybranych półproduktów. Zezwala to nie tylko na zwiększenie wygody, lecz również na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Plusy cateringu dietetycznego

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna i smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Skutkiem ubocznym, jaki udaje się uzyskać to naturalnie dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu skóry oraz włosów, a także odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Niewątpliwą zaletą jest również to, że nasza dieta dostosowana jest do wymogów większości osób, albowiem bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, która ma odpowiednie proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów.