Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Huszlew.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania witalności na długie lata, był znany już od stuleci. Współczesna medycyna nie pozostawia złudzeń i potwierdza, że to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, jakim na co dzień się dysponuje. Wiemy, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, wskutek tego także nasze menu jest pieczołowicie wybrane i przygotowane z bardzo dobrych i świeżych składników. Troszczymy się o to, by w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże warzywa, jakie oprócz tego są przygotowane tak, by zachować wymagane organizmowi wartości odżywcze.

Pysznie oraz zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

Dania z oferowanego przez nas cateringu, który jest ogromnie urozmaicony, przypadną do gustu również osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, ażeby wszystkie posiłki były przemyślane i skomponowane taki sposób, ażeby ich walory smakowe trafiały w przeróżne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowywane z szerokiego spektrum produktów spożywczych, jakie tworzą rozmaite diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Huszlew

To, co charakteryzuje naszą ofertę to:

  • znacząca lub też mała liczba posiłków,
  • dieta zwykła lub wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana oferta jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie dostosować ją do wymogów niemal każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma upodobania.

Dwie diety do wyboru – dieta standardowa bądź wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z rozmaitych przekonań dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, odnajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, mogą zdecydować się na pokrewną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o przeróżnej kaloryczności dla każdego

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, że nadzwyczaj ważne jest profesjonalne dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby. Wskutek tego też każda z diet przygotowana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Co więcej dopasowujemy je do indywidualnych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 posiłków.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Huszlew

Tak skomponowany jadłospis może służyć rozmaitym celom. To naturalnie dzięki oferowanej przez nas diecie można zarówno tracić na wadze, jak również utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Catering dietetyczny w tej odmianie jest właściwy dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to olbrzymia zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym żywieniem, ponieważ nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Gotowe pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują trudności z koniecznością stałego robienia zakupów i dbania o to, żeby lodówka była cały czas zaopatrzona. Pomimo braku konieczności żmudnego szukania artykułów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowywane z starannie wyselekcjonowanych półproduktów. Regularne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a także na ukształtowanie własnych przyzwyczajeń żywieniowych.

Z jakiego powodu należałoby zamówić catering?

Odpowiednio zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu, czego wynikiem będzie nie tylko smukła figura, jednak również witalne oraz pełne energii ciało. Efektem ubocznym, który udaje się uzyskać to właśnie dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu cery i włosów, a także odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba i nerki. Stworzona przez nas dieta opiera się na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, w związku z tym jest uniwersalna i korzystna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.