Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Izabelin.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania dobrego samopoczucia na długie lata, był znany już od tysięcy lat. Dzisiejsza medycyna nie pozostawia złudzeń i potwierdza, że to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Wiemy, jak istotne jest to, co człowiek wkłada na talerz, wskutek tego również nasze menu jest rzetelnie wybrane oraz przygotowywane z najlepszych i świeżych składników. Dbamy o to, by w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się tylko świeże warzywa, które dodatkowo są przygotowywane tak, aby zachować potrzebne organizmowi wartości pożywne.

Zdrowe i smakowite jedzenie – to można połączyć

FoodBOX catering to nie wyłącznie zdrowe, ale też pyszne jedzenie, które przypadnie do gustu również osobom, które mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, żeby wszelkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, aby ich wartości smakowe trafiały w różne gusta. Wobec tego także w należącej do nas szerokiej ofercie jest obszerne spektrum diet, a dania są niezwykle zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Izabelin

To, co charakteryzuje opisującą nas ofertę to:

  • duża lub mała ilość posiłków,
  • dieta standardowa czy też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana oferta jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do wymogów nieomalże każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma upodobania.

Dwie opcje do wyboru – dieta zwykła oraz wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z przeróżnych przeświadczeń dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, odnajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, mogą zdecydować się na podobną dietę, jaka jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o rozmaitej kaloryczności dla każdego

Wiemy, jak istotne jest indywidualne dopasowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. W następstwie tego też każda z diet przygotowana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Najniższe codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w trakcie kiedy największe aż 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety zaadaptowane zarówno dla osób wolących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad oraz posiłek wieczorny), a także dla osób, jakie preferują jeść nieco częściej w mniejszych ilościach, czyli pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Izabelin

Tak skomponowany jadłospis może służyć różnym celom. Tak gigantyczny wybór powoduje, że nasz catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała, a także do świadomego tracenia wagi. Gigantyczna ilość wartości odżywczych sprawia, że nasze pudełka są doskonałe zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również trenujących.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to olbrzymia zaleta dla osób, które mają problem z regularnym odżywianiem, albowiem nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę proponujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny powiązany z koniecznością notorycznego troskania się o robienie zakupów. Mimo braku konieczności żmudnego wypatrywania produktów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowywane z sumiennie wybranych półproduktów. Cykliczne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a też na ukształtowanie własnych przyzwyczajeń żywieniowych.

Dlaczego warto złożyć zamówienie na catering?

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna i smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Skutkiem ubocznym, który udaje się osiągnąć to naturalnie dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu cery i włosów, a także odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Niewątpliwą zaletą będzie także to, że nasza dieta dostosowana jest do pragnień większości osób, bo bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, która ma dobre proporcje białek, tłuszczy oraz cukrów.