Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Jabłonna Lacka.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania zdrowia na długie lata, był znany już od tysięcy lat. Dzisiejsza medycyna nie pozostawia złudzeń i potwierdza, iż to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, jakim na co dzień się dysponuje. Zdając sobie sprawę z tego, jak ważne jest dobre odżywienie organizmu, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, żeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże warzywa, które na domiar tego są przygotowywane tak, żeby zachować niezbędne organizmowi wartości pożywne.

Smacznie oraz zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

FoodBOX catering to nie wyłącznie zdrowe, lecz też apetyczne jedzenie, które przypadnie do gustu także osobom, jakie mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, żeby wszelkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, by ich wartości smakowe trafiały w rozmaite gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z szerokiego spektrum składników spożywczych, jakie tworzą przeróżne diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Jabłonna Lacka

To, co cechuje opisującą nas ofertę to:

  • znacząca lub mała ilość posiłków,
  • dieta standardowa bądź wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza oferta jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do wymogów nieomalże każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma upodobania.

Dwie opcje do wyboru – dieta standardowa lub wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z różnych przekonań dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu nasza marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, znajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na analogiczną dietę, która jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia i wysoka kaloryczność – u nas masz możliwość wybrać

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest indywidualne dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. W następstwie tego też każda z diet przygotowana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety zaadaptowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad oraz kolacja), a także dla osób, które wolą jeść nieco częściej w mniejszych porcjach, inaczej pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Jabłonna Lacka

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać różnym celom. Dzięki oferowanej przez nas diecie wolno zarówno tracić na wadze, jak również utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Catering dietetyczny w tej formie jest stosowny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż dostarczany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym odżywianiem, ponieważ nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny powiązany z koniecznością każdorazowego martwienia się o robienie zakupów. Mimo braku konieczności kłopotliwego wypatrywania artykułów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z troskliwie wyselekcjonowanych półproduktów. Cykliczne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a też na ukształtowanie własnych nawyków żywieniowych.

Plusy cateringu dietetycznego

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna oraz smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. W dodatku zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez przesłania na wygląd skóry, bądź też paznokci i włosów. Nasza dieta opiera się na zbilansowanych stosunkach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, w takim razie jest uniwersalna i dobra właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć i stan zdrowia.