Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Jabłonna.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania pełnego zdrowia na długie lata, był znany już od pokoleń. Dzisiejsza sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i potwierdza, że to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Zdając sobie kwestię z tego, jak ważne jest zdrowe odżywienie organizmu ludzkiego, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, ażeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się tylko świeże produkty, jakie oprócz tego są przygotowane tak, aby zachować potrzebne organizmowi wartości pożywne.

Smacznie i zdrowo – z nami to możliwe

Dania z oferowanego przez nas cateringu, który jest bardzo urozmaicony, przypadną do gustu również osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, aby wszelkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, aby ich wartości smakowe trafiały w rozmaite gusta. Właśnie dlatego również w naszej szerokiej ofercie jest duże spektrum diet, a dania są ogromnie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Jabłonna

To, co wyróżnia naszą ofertę to:

  • znacząca lub mniejsza ilość posiłków,
  • dieta standardowa czy też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana oferta jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do wymogów nieomalże każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma preferencje.

Dieta zwykła czy wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z przeróżnych przekonań dotyczących podejścia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, znajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na analogiczną dietę, która niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o rozmaitej kaloryczności dla wszystkich

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest osobiste dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. W następstwie tego też każda z diet przygotowana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Do tego dostosowujemy je do osobistych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 dań.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Jabłonna

Tak skomponowany jadłospis może służyć przeróżnym celom. Dzięki naszej diecie wolno zarówno tracić na wadze, jak również utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Wielka liczba wartości odżywczych powoduje, iż nasze pudełka są perfekcyjne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym odżywianiem, albowiem nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę proponujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny związany z koniecznością ciągłego niepokojenia się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności mozolnego poszukiwania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z sumiennie wybranych półproduktów. Cykliczne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a także na ukształtowanie swoich nawyków żywieniowych.

Plusy cateringu dietetycznego

Porządnie zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu, czego następstwem będzie nie jedynie smukła sylwetka, lecz także witalne i pełne energii ciało. Prócz tego zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd skóry, lub ewentualnie paznokci oraz włosów. Nasza dieta opiera się na zbilansowanych stosunkach makro składników, takich jak tłuszcze, białko oraz węglowodany, wobec tego jest uniwersalna i idealna odpowiednio dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.