Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Jadów.

FoodBox catering dietetyczny

Od setek lat lekarze wiedzieli, że wskazówką do zachowania dobrego samopoczucia i witalności jest zdrowe odżywanie. Współczesna medycyna nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, że to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest to, co człowiek wkłada na talerz, skutkiem tego też nasze menu jest sumiennie wybrane i przygotowywane z bardzo dobrych oraz świeżych składników. Troszczymy się o to, żeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się tylko świeże produkty, które w dodatku są przygotowywane tak, ażeby zachować wymagane organizmowi wartości odżywcze.

Pysznie i zdrowo – z nami to możliwe

Posiłki z naszego cateringu, który jest bardzo bogaty, przypadną do gustu też osobom, które mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, żeby wszystkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, ażeby ich walory smakowe trafiały w różnorodne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z dużego spektrum produktów spożywczych, jakie tworzą różnorodne diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Jadów

To, co wyróżnia prezentowaną przez nas ofertę to:

  • duża czy też mała ilość posiłków,
  • dieta standardowa lub też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza propozycja jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie dopasować ją do potrzeb niemal każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma preferencje.

Dwie diety do wyboru – dieta standardowa oraz wegetariańska

Wychodząc naprzeciwko potrzebom naszych klientów, przygotowaliśmy opcję domyślną, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, znajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, są w stanie zdecydować się na analogiczną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o rozmaitej kaloryczności dla każdego

Wiemy, jak istotne jest indywidualne dopasowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. W następstwie tego także każda z diet przygotowana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Poza tym dostosowujemy je do indywidualnych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 dań.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Jadów

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać przeróżnym celom. Tak obszerny wybór powoduje, iż przygotowany catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała, a także do świadomego tracenia wagi. Znaczna ilość wartości odżywczych sprawia, iż nasze pudełka są imponujące zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i trenujących.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym odżywianiem, bo nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Gotowe pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują komplikacje z koniecznością ciągłego robienia zakupów i dbania o to, aby lodówka była non stop zaopatrzona. Pomimo braku konieczności ciężkiego wypatrywania produktów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z troskliwie wybranych półproduktów. Cykliczne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a także na ukształtowanie swoich nawyków żywieniowych.

Pozytywy cateringu dietetycznego

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna i smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Prócz tego zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd cery, lub też paznokci i włosów. Niewątpliwą zaletą będzie też to, że stworzona przez nas dieta dostosowana jest do potrzeb większości osób, albowiem bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, która ma profesjonalne proporcje białek, tłuszczy i cukrów.