Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Jakubów.

FoodBox catering dietetyczny

Od setek lat medycy wiedzieli, iż kluczem do zachowania pełnego zdrowia i żywotności jest zdrowe odżywanie. Dzisiejsza sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i potwierdza, iż to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia i poziom energii, jakim na co dzień się dysponuje. Wiemy, jak istotne jest to, co człowiek wkłada na talerz, w następstwie tego również nasze menu jest troskliwie wybrane oraz przygotowane z najlepszych oraz świeżych składników. Dbamy o to, żeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże produkty, które dodatkowo są przygotowane tak, by zachować potrzebne organizmowi wartości kaloryczne.

Smacznie i zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

Dania z naszego cateringu, który jest nadzwyczaj urozmaicony, przypadną do gustu też osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, by wszelkie posiłki były przemyślane i skomponowane taki sposób, aby ich wartości smakowe trafiały w różnorodne gusta. Wobec tego też w opisującej nas szerokiej ofercie jest obszerne spektrum diet, a posiłki są ogromnie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Jakubów

To, co wyróżnia należącą do nas ofertę to:

  • znacząca czy też mała liczba posiłków,
  • dieta standardowa lub ewentualnie wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana oferta jest niezmiernie elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do pragnień niemal każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma upodobania.

Dieta standardowa czy wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z przeróżnych przeświadczeń dotyczących podejścia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, odnajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na podobną dietę, która jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o różnej kaloryczności dla każdego

W FoodBOX catering wiemy, iż niezmiernie istotne jest profesjonalne dopasowanie ilości pożywienia do każdej osoby. Wskutek tego też każda z diet przygotowana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Co więcej dostosowujemy je do osobistych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 dań.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Jakubów

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać różnym celom. Tak znaczny wybór sprawia, iż przygotowany catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała, a także do świadomego tracenia wagi. Catering dietetyczny w tej odmianie jest odpowiedni dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to kolosalna zaleta dla osób, które mają problem z regularnym żywieniem, gdyż nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują kłopoty z koniecznością stałego robienia zakupów i dbania o to, aby lodówka była non stop zaopatrzona. Pomimo braku konieczności żmudnego szukania artykułów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z sumiennie wyselekcjonowanych półproduktów. Regularne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a także na ukształtowanie swoich przyzwyczajeń żywieniowych.

Z jakiej przyczyny należałoby złożyć zamówienie na catering?

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna i smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Na domiar tego zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd skóry, lub ewentualnie paznokci i włosów. Niewątpliwą zaletą jest też to, iż stworzona przez nas dieta przystosowana jest do potrzeb większości osób, albowiem bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, jaka ma właściwe proporcje białek, tłuszczy oraz cukrów.