Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Józefów.

FoodBox catering dietetyczny

Od tysięcy lat lekarze wiedzieli, że kluczem do zachowania zdrowia oraz żywotności jest zdrowe odżywanie. Nowoczesna medycyna nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, że to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, jakim na co dzień się dysponuje. Zdając sobie sprawę z tego, jak istotne jest odpowiednie odżywienie organizmu, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, by w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się tylko świeże produkty, które w dodatku są przygotowane tak, by zachować wymagane organizmowi wartości pożywne.

Smacznie i zdrowo – z nami to możliwe

FoodBOX catering to nie wyłącznie zdrowe, lecz też wyśmienite jedzenie, które przypadnie do gustu również osobom, jakie mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, aby wszystkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, by ich wartości smakowe trafiały w rozmaite gusta. W następstwie tego również w naszej ofercie jest gigantyczne spektrum diet, a potrawy są niezwykle zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Józefów

To, co charakteryzuje opisującą nas ofertę to:

  • znacząca lub też mała liczba posiłków,
  • dieta zwykła bądź też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza oferta jest bardzo elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do wymogów nieomalże każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma preferencje.

Dieta zwykła lub wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z rozmaitych przekonań dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, znajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na podobną dietę, która jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas masz możliwość wybrać

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest indywidualne dopasowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. Właśnie dlatego także każda z diet przygotowana jest w różnych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety dostosowane zarówno dla osób wolących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad oraz posiłek wieczorny), a także dla osób, jakie wolą jeść trochę częściej w mniejszych ilościach, inaczej pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Józefów

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać różnym celom. Dzięki naszej diecie wolno zarówno szczupleć, jak również utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Rozległa liczba wartości odżywczych powoduje, iż nasze pudełka są świetne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to olbrzymia zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym odżywianiem, bo nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę proponujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny powiązany z koniecznością ciągłego martwienia się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności ciężkiego wypatrywania towarów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z starannie wybranych półproduktów. Zezwala to nie wyłącznie na zwiększenie wygody, ale także na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Walory cateringu dietetycznego

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna oraz smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Skutkiem ubocznym, jaki udaje się osiągnąć dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu cery oraz włosów, a również odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Niewątpliwą zaletą jest też to, że stworzona przez nas dieta przystosowana jest do pragnień większości osób, ponieważ bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, jaka ma profesjonalne proporcje białek, tłuszczy oraz cukrów.