Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Kąkolewnica.

FoodBox catering dietetyczny

Od setek lat lekarze wiedzieli, że wskazówką do zachowania dobrego samopoczucia oraz witalności jest zdrowe odżywanie. Dzisiejsza medycyna nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, iż to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Zdając sobie sprawę z tego, jak istotne jest zdrowe odżywienie organizmu ludzkiego, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, aby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się tylko świeże warzywa, jakie oprócz tego są przygotowywane tak, aby zachować potrzebne organizmowi wartości kaloryczne.

Smacznie i zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

Posiłki z oferowanego przez nas cateringu, który jest nadzwyczaj urozmaicony, przypadną do gustu też osobom, które mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, żeby wszelkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, ażeby ich walory smakowe trafiały w różne gusta. Dlatego również w opisującej nas ofercie jest duże spektrum diet, a dania są bardzo zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Kąkolewnica

To, co charakteryzuje przygotowaną przez nas ofertę to:

  • duża czy też mała ilość posiłków,
  • dieta standardowa lub ewentualnie wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza propozycja jest niezwykle elastyczna i jesteśmy w stanie dostosować ją do pragnień niemal każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma upodobania.

Dwie diety do wyboru – dieta zwykła oraz wegetariańska

Wychodząc naprzeciwko wymaganiom naszych odbiorców, przygotowaliśmy opcję standardową, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, znajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na podobną dietę, jaka jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o rozmaitej kaloryczności dla każdego

W FoodBOX catering wiemy, że niezwykle ważne jest właściwe przystosowanie ilości pożywienia do każdej osoby. Właśnie dlatego też każda z diet przygotowywana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą posiadać objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety zaadaptowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad oraz kolacja), a także dla osób, jakie preferują jeść nieco częściej w mniejszych ilościach, inaczej pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Kąkolewnica

Tak skomponowany jadłospis ma prawo służyć przeróżnym celom. To właśnie dzięki oferowanej przez nas diecie można zarówno szczupleć, jak i utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Kolosalna liczba wartości odżywczych sprawia, iż nasze pudełka są znakomite zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i trenujących.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym odżywianiem, gdyż nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Gotowe pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują kłopoty z koniecznością stałego robienia zakupów oraz dbania o to, żeby lodówka była nieprzerwanie zaopatrzona. Mimo braku konieczności ciężkiego szukania towarów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowywane z rzetelnie wyselekcjonowanych półproduktów. Cykliczne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a również na ukształtowanie swoich przyzwyczajeń żywieniowych.

Pozytywy cateringu dietetycznego

Prawidłowo zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu ludzkiego, czego efektem będzie nie wyłącznie smukła sylwetka, lecz także witalne oraz pełne energii ciało. Poza tym zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez przesłania na wygląd cery, lub też paznokci i włosów. Stworzona przez nas dieta opiera się na zbilansowanych stosunkach makro składników, takich jak tłuszcze, białko oraz węglowodany, więc jest uniwersalna oraz dobra odpowiednio dla każdego, bez względu na wiek, płeć i stan zdrowia.