Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Kałuszyn.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania zdrowia na długie lata, był znany już od tysięcy lat. Współczesna medycyna nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, iż to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, jakim na co dzień się dysponuje. Wiemy, jak istotne jest to, co człowiek wkłada na talerz, dlatego również nasze menu jest troskliwie wyselekcjonowane i przygotowywane z bardzo dobrych i świeżych składników. Dbamy o to, by w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże produkty, które na dodatek są przygotowane tak, żeby zachować wymagane organizmowi wartości kaloryczne.

Zdrowe i pyszne jedzenie – to da się połączyć

FoodBOX catering to nie wyłącznie zdrowe, jednak również smakowite jedzenie, jakie przypadnie do gustu też osobom, jakie mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, żeby wszystkie posiłki były przemyślane i skomponowane taki sposób, żeby ich walory smakowe trafiały w rozmaite gusta. Na menu składają się posiłki przygotowywane z obszernego spektrum produktów spożywczych, jakie tworzą rozmaite diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Kałuszyn

To, co charakteryzuje naszą ofertę to:

  • znacząca lub też mniejsza ilość posiłków,
  • dieta zwykła bądź też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana propozycja jest nadzwyczaj elastyczna i jesteśmy w stanie dopasować ją do pragnień niemal każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma upodobania.

Dwie opcje do wyboru – dieta standardowa oraz wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z przeróżnych przeświadczeń dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu nasza firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, odnajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na podobną dietę, jaka jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o przeróżnej kaloryczności dla wszystkich

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, że niezwykle ważne jest profesjonalne przystosowanie ilości jedzenia do każdej osoby. Skutkiem tego też każda z diet przygotowana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Najmniejsze codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, podczas gdy najogromniejsze aż 2500 kcal.Na domiar tego dostosowujemy je do osobistych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 dań.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Kałuszyn

Tak skomponowany jadłospis może służyć rozmaitym celom. Tak znaczący wybór sprawia, iż nasz catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego tracenia wagi. Catering dietetyczny w tej odmianie jest odpowiedni dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym żywieniem, albowiem nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny związany z koniecznością wiecznego troskania się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności żmudnego poszukiwania towarów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z sumiennie wyselekcjonowanych półproduktów. Regularne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a także na ukształtowanie własnych nawyków żywieniowych.

Atuty cateringu dietetycznego

Przyzwoicie zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu ludzkiego, czego wynikiem będzie nie tylko smukła figura, lecz także witalne i pełne energii ciało. Skutkiem ubocznym, który udaje się uzyskać dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu cery oraz włosów, a także odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba i nerki. Nasza dieta opiera się na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, więc jest uniwersalna i korzystna odpowiednio dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.