Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Kampinos.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania zdrowia na długie lata, był znany już od pokoleń. Dzisiejsza medycyna nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, iż to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, jakim na co dzień się zarządza. Zdając sobie kwestię z tego, jak ważne jest dobre odżywienie organizmu ludzkiego, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, by w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże produkty, które do tego są przygotowywane tak, żeby zachować potrzebne organizmowi wartości odżywcze.

Zdrowe i pyszne jedzenie – to da się połączyć

Posiłki z oferowanego przez nas cateringu, który jest bardzo rozbudowany, przypadną do gustu również osobom, które mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, by wszystkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, aby ich wartości smakowe trafiały w różnorodne gusta. Dlatego także w należącej do nas ofercie jest gigantyczne spektrum diet, a potrawy są ogromnie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Kampinos

To, co cechuje należącą do nas ofertę to:

  • duża lub ewentualnie mała liczba posiłków,
  • dieta zwykła lub też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana oferta jest niezmiernie elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do potrzeb nieomalże każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma upodobania.

Dwie opcje do wyboru – dieta zwykła bądź wegetariańska

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych odbiorców, przygotowaliśmy opcję zwykłą, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas firma proponuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, znajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na pokrewną dietę, która jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas masz prawo wybrać

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest osobiste dostosowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. Właśnie dlatego też każda z diet przygotowana jest w różnych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą posiadać objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.W dodatku dopasowujemy je do indywidualnych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 pokarmów.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Kampinos

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać różnym celom. Tak ogromny wybór powoduje, że przygotowany catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego tracenia wagi. Catering dietetyczny w tej odmianie jest dobry dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym żywieniem, bo nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują trudności z koniecznością stałego robienia zakupów oraz dbania o to, aby lodówka była ciągle zaopatrzona. Mimo braku konieczności mozolnego poszukiwania towarów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z sumiennie wybranych półproduktów. Regularne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a również na ukształtowanie swoich nawyków żywieniowych.

Zalety cateringu dietetycznego

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna i smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Efektem ubocznym, jaki udaje się osiągnąć dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu skóry i włosów, a także odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba i nerki. Niewątpliwą zaletą będzie też to, iż nasza dieta przystosowana jest do pragnień większości osób, ponieważ bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, jaka ma odpowiednie proporcje białek, tłuszczy i cukrów.