Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Karczew.

FoodBox catering dietetyczny

Od stuleci lekarze wiedzieli, iż wskazówką do zachowania pełnego zdrowia i witalności jest zdrowe odżywanie. Współczesna medycyna nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, że to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, jakim na co dzień się zarządza. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, wobec tego także nasze menu jest sumiennie wyselekcjonowane i przygotowywane z najlepszych oraz świeżych składników. Dbamy o to, ażeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże warzywa, które dodatkowo są przygotowane tak, aby zachować wymagane organizmowi wartości kaloryczne.

Pysznie i zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

FoodBOX catering to nie jedynie zdrowe, lecz też smakowite jedzenie, które przypadnie do gustu także osobom, jakie mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, żeby wszelkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, aby ich walory smakowe trafiały w rozmaite gusta. Właśnie dlatego także w naszej szerokiej ofercie jest kolosalne spektrum diet, a dania są bardzo zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Karczew

To, co cechuje należącą do nas ofertę to:

  • znacząca lub mała ilość posiłków,
  • dieta standardowa bądź też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana propozycja jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie dobrać ją do wymogów niemal każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma upodobania.

Dieta zwykła czy wegetariańska?

Wychodząc vis-a-vis wymaganiom naszych klientów, przygotowaliśmy opcję domyślną, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, znajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, mogą zdecydować się na analogiczną dietę, która jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas możesz wybrać

W FoodBOX catering wiemy, iż niezwykle istotne jest odpowiednie dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby. Wskutek tego też każda z diet przygotowywana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą posiadać objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Na domiar tego dopasowujemy je do indywidualnych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 potraw.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Karczew

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać przeróżnym celom. Tak ogromny wybór sprawia, że przygotowany catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała, a także do świadomego tracenia zbędnych kilogramów. Catering dietetyczny w tej formie jest właściwy dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż dostarczany jest każdego dnia. Jest to kolosalna zaleta dla osób, które mają problem z regularnym żywieniem, gdyż nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Gotowe pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują problemy z koniecznością stałego robienia zakupów oraz dbania o to, aby lodówka była ciągle zaopatrzona. Pomimo braku konieczności kłopotliwego poszukiwania artykułów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z pieczołowicie wybranych półproduktów. Pozwala to nie wyłącznie na zwiększenie wygody, ale także na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Zalety cateringu dietetycznego

Dobrze zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu ludzkiego, czego rezultatem będzie nie wyłącznie smukła sylwetka, lecz także witalne oraz pełne energii ciało. Efektem ubocznym, który udaje się osiągnąć to właśnie dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu cery i włosów, a także odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Niewątpliwą zaletą jest też to, że przygotowana przez nas dieta dostosowana jest do pragnień większości osób, ponieważ bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, jaka ma profesjonalne proporcje białek, tłuszczy i cukrów.