Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Klembów.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania zdrowia na długie lata, był znany już od pokoleń. Nowoczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i potwierdza, że to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Wiemy, jak istotne jest to, co człowiek wkłada na talerz, wskutek tego także nasze menu jest rzetelnie wybrane oraz przygotowywane z bardzo dobrych oraz świeżych składników. Troszczymy się o to, żeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się tylko świeże warzywa, jakie dodatkowo są przygotowywane tak, żeby zachować wymagane organizmowi wartości odżywcze.

Zdrowe oraz smakowite jedzenie – to można połączyć

FoodBOX catering to nie tylko zdrowe, ale też wyborne jedzenie, które przypadnie do gustu też osobom, jakie mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, by wszelkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, ażeby ich wartości smakowe trafiały w rozmaite gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z obszernego spektrum składników spożywczych, jakie tworzą różne diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Klembów

To, co wyróżnia naszą ofertę to:

  • znacząca lub mała liczba posiłków,
  • dieta standardowa czy też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, nasza oferta jest nadzwyczaj elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do wymogów niemal każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma preferencje.

Dwie diety do wyboru – dieta zwykła lub wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z przeróżnych przekonań dotyczących podejścia do diety. Z tego powodu nasza marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, znajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, mogą zdecydować się na analogiczną dietę, która jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o rozmaitej kaloryczności dla każdego

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, że niesłychanie ważne jest odpowiednie przystosowanie ilości pożywienia do każdej osoby. Skutkiem tego też każda z diet przygotowana jest w różnych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Poza tym dostosowujemy je do indywidualnych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 dań.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Klembów

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać różnym celom. Tak kolosalny wybór powoduje, iż nasz catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego tracenia wagi. Obszerna ilość wartości odżywczych sprawia, że nasze pudełka są kapitalne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym odżywianiem, albowiem nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Gotowe pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują problemy z koniecznością stałego robienia zakupów oraz dbania o to, aby lodówka była bez ustanku zaopatrzona. Pomimo braku konieczności ciężkiego wypatrywania artykułów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z dokładnie wyselekcjonowanych półproduktów. Regularne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a również na ukształtowanie swoich nawyków żywieniowych.

Z jakiego powodu warto złożyć zamówienie na catering?

Dobrze zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu, czego skutkiem będzie nie jedynie smukła sylwetka, lecz także witalne oraz pełne energii ciało. Efektem ubocznym, jaki udaje się uzyskać dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu skóry oraz włosów, a również odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Niewątpliwą zaletą będzie także to, że stworzona przez nas dieta dostosowana jest do potrzeb większości osób, albowiem bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, która ma należyte proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów.