Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Kobyłka.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania pełnego zdrowia na długie lata, był znany już od pokoleń. Współczesna medycyna nie pozostawia złudzeń i potwierdza, że to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, jakim na co dzień się zarządza. Wiemy, jak istotne jest to, co człowiek wkłada na talerz, wskutek tego również nasze menu jest pieczołowicie wyselekcjonowane i przygotowane z perfekcyjnych oraz świeżych składników. Troszczymy się o to, by w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się tylko świeże produkty, które oprócz tego są przygotowane tak, żeby zachować niezbędne organizmowi wartości pożywne.

Zdrowe oraz smaczne jedzenie – to da się połączyć

FoodBOX catering to nie wyłącznie zdrowe, lecz również smaczne jedzenie, które przypadnie do gustu również osobom, jakie mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, by wszelkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, by ich wartości smakowe trafiały w różne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z obszernego spektrum składników spożywczych, jakie tworzą różne diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Kobyłka

To, co cechuje opisującą nas ofertę to:

  • duża lub ewentualnie mała liczba posiłków,
  • dieta zwykła bądź wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, nasza propozycja jest bardzo elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do pragnień nieomalże każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma preferencje.

Dwie diety do wyboru – dieta klasyczna i wegetariańska

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych odbiorców, przygotowaliśmy opcję klasyczną, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, odnajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, są w stanie zdecydować się na analogiczną dietę, jaka jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas masz możliwość wybrać

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, że niesłychanie istotne jest właściwe przystosowanie ilości jedzenia do każdej osoby. Wobec tego również każda z diet przygotowywana jest w różnych wariantach objętościowych. Najniższe dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w trakcie gdy najogromniejsze aż 2500 kcal.Do tego dostosowujemy je do osobistych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 posiłków.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Kobyłka

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać różnym celom. To właśnie dzięki naszej diecie można zarówno tracić na wadze, jak i utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Ogromna liczba wartości odżywczych sprawia, że nasze pudełka są perfekcyjne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to olbrzymia zaleta dla osób, które mają kłopot z regularnym odżywianiem, ponieważ nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Gotowe pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują kłopoty z koniecznością stałego robienia zakupów oraz dbania o to, aby lodówka była non stop zaopatrzona. Mimo braku konieczności mozolnego poszukiwania towarów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z cierpliwie wybranych półproduktów. Zezwala to nie jedynie na podniesienie wygody, lecz również na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Plusy cateringu dietetycznego

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna oraz smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Dodatkowo zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez przesłania na wygląd skóry, bądź też paznokci oraz włosów. Nasza dieta opiera się na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko oraz węglowodany, więc jest uniwersalna oraz korzystna odpowiednio dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.