Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Kodeń.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania dobrego samopoczucia na długie lata, był znany już od stuleci. Dzisiejsza sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, że to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Wiemy, jak istotne jest to, co człowiek wkłada na talerz, w następstwie tego również nasze menu jest troskliwie wyselekcjonowane i przygotowane z najlepszych i świeżych składników. Troszczymy się o to, ażeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się tylko świeże warzywa, jakie ponadto są przygotowane tak, ażeby zachować niezbędne organizmowi wartości kaloryczne.

Pysznie i zdrowo – z nami to możliwe

FoodBOX catering to nie jedynie zdrowe, jednak również pyszne jedzenie, które przypadnie do gustu też osobom, jakie mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, aby wszelkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, ażeby ich wartości smakowe trafiały w różne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z szerokiego spektrum składników spożywczych, które tworzą przeróżne diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Kodeń

To, co cechuje należącą do nas ofertę to:

  • znacząca bądź też mniejsza liczba posiłków,
  • dieta standardowa bądź też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza propozycja jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie dopasować ją do potrzeb niemal każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma preferencje.

Dieta zwykła czy wegetariańska?

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom naszych odbiorców, przygotowaliśmy opcję standardową, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, odnajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, mogą zdecydować się na pokrewną dietę, która jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o różnej kaloryczności dla wszystkich

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest indywidualne dopasowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. Wobec tego też każda z diet przygotowana jest w różnych wariantach objętościowych. Najniższe codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w trakcie kiedy najogromniejsze aż 2500 kcal.Prócz tego dostosowujemy je do osobistych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 potraw.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Kodeń

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać różnym celom. To właśnie dzięki naszej diecie wolno zarówno chudnąć, jak również utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Catering dietetyczny w tej odmianie jest odpowiedni dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż dostarczany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym odżywianiem, albowiem nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę proponujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny połączony z koniecznością wiecznego troskania się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności ciężkiego wypatrywania towarów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z pieczołowicie wybranych półproduktów. Pozwala to nie tylko na podniesienie wygody, ale także na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Pozytywy cateringu dietetycznego

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna i smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Dodatkowo zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez przesłania na wygląd cery, bądź paznokci oraz włosów. Nasza dieta opiera się na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, w następstwie tego jest uniwersalna oraz idealna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć i stan zdrowia.