Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Kołbiel.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania dobrego samopoczucia na długie lata, był znany już od stuleci. Dzisiejsza medycyna nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, że to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Zdając sobie sprawę z tego, jak istotne jest dobre odżywienie organizmu, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, żeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże warzywa, które dodatkowo są przygotowane tak, ażeby zachować niezbędne organizmowi wartości pożywne.

Pysznie i zdrowo – z nami to możliwe

Posiłki z naszego cateringu, który jest niezmiernie urozmaicony, przypadną do gustu także osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, żeby wszystkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, żeby ich wartości smakowe trafiały w przeróżne gusta. Dlatego też w naszej ogromnej ofercie jest duże spektrum diet, a dania są nadzwyczaj zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Kołbiel

To, co charakteryzuje naszą ofertę to:

  • znacząca lub mała liczba posiłków,
  • dieta zwykła lub też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza oferta jest wybitnie elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do potrzeb niemal każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma preferencje.

Dieta zwykła czy wegetariańska?

Wychodząc vis-a-vis wymaganiom naszych klientów, przygotowaliśmy opcję zwykłą, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas firma proponuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, znajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na analogiczną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o rozmaitej kaloryczności dla każdego

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest indywidualne dostosowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. Skutkiem tego także każda z diet przygotowywana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety dopasowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad oraz kolacja), a także dla osób, jakie preferują jeść trochę częściej w mniejszych porcjach, inaczej pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Kołbiel

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać różnym celom. Tak gigantyczny wybór sprawia, że nasz catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała, a także do świadomego odchudzania. Catering dietetyczny w tej formie jest stosowny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, które mają problem z regularnym żywieniem, ponieważ nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Gotowe pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują trudności z koniecznością stałego robienia zakupów oraz dbania o to, by lodówka była non stop zaopatrzona. Pomimo braku konieczności kłopotliwego szukania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z pieczołowicie wybranych półproduktów. Regularne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a również na ukształtowanie własnych nawyków żywieniowych.

Plusy cateringu dietetycznego

Porządnie zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu ludzkiego, czego wynikiem będzie nie wyłącznie smukła sylwetka, lecz też witalne i pełne energii ciało. Efektem ubocznym, jaki udaje się uzyskać dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu skóry i włosów, a także odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba i nerki. Nasza dieta opiera się na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, wobec tego jest uniwersalna i idealna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.