Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Konstancin-Jeziorna.

FoodBox catering dietetyczny

Od setek lat lekarze wiedzieli, że kluczem do zachowania dobrego samopoczucia oraz żywotności jest zdrowe odżywanie. Współczesna medycyna nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, że to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia i poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, właśnie dlatego też nasze menu jest dokładnie wyselekcjonowane i przygotowywane z najlepszych i świeżych składników. Dbamy o to, ażeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże warzywa, jakie ponadto są przygotowane tak, ażeby zachować wymagane organizmowi wartości kaloryczne.

Smacznie i zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

Posiłki z oferowanego przez nas cateringu, który jest ogromnie bogaty, przypadną do gustu również osobom, które mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, żeby wszystkie posiłki były przemyślane i skomponowane taki sposób, by ich wartości smakowe trafiały w różnorodne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z szerokiego spektrum produktów spożywczych, które tworzą przeróżne diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Konstancin-Jeziorna

To, co cechuje przygotowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca czy też mała ilość posiłków,
  • dieta zwykła bądź wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana propozycja jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie dopasować ją do wymogów niemal każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma preferencje.

Dwie opcje do wyboru – dieta standardowa i wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z przeróżnych przeświadczeń dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, znajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, mogą zdecydować się na analogiczną dietę, która jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o przeróżnej kaloryczności dla wszystkich

W FoodBOX catering wiemy, że niezmiernie ważne jest profesjonalne dopasowanie ilości pożywienia do każdej osoby. Wobec tego także każda z diet przygotowywana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Najniższe codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w trakcie gdy najogromniejsze aż 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety dopasowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i posiłek wieczorny), a także dla osób, jakie wolą jeść nieco częściej w mniejszych ilościach, inaczej pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Konstancin-Jeziorna

Tak skomponowany jadłospis ma prawo służyć różnym celom. Tak rozległy wybór sprawia, iż przygotowany catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała, a także do świadomego tracenia wagi. Znaczna liczba wartości odżywczych powoduje, że nasze pudełka są idealne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, które mają problem z regularnym żywieniem, bo nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują komplikacje z koniecznością stałego robienia zakupów i dbania o to, ażeby lodówka była nieprzerwanie zaopatrzona. Mimo braku konieczności ciężkiego szukania towarów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z pieczołowicie wyselekcjonowanych półproduktów. Regularne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a także na ukształtowanie własnych przyzwyczajeń żywieniowych.

Dlaczego warto złożyć zamówienie na catering?

Przyzwoicie zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu, czego rezultatem będzie nie wyłącznie smukła sylwetka, jednak również witalne oraz pełne energii ciało. Skutkiem ubocznym, który udaje się uzyskać to naturalnie dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu skóry oraz włosów, a również odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba i nerki. Nasza dieta opiera się na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko oraz węglowodany, w następstwie tego jest uniwersalna oraz idealna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.