Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Konstantynów.

FoodBox catering dietetyczny

Od tysięcy lat medycy wiedzieli, że kluczem do zachowania dobrego samopoczucia oraz żywotności jest zdrowe odżywanie. Współczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, iż to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia i poziom energii, jakim na co dzień się dysponuje. Zdając sobie kwestię z tego, jak istotne jest zdrowe odżywienie organizmu, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, by w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże produkty, jakie ponadto są przygotowane tak, ażeby zachować niezbędne organizmowi wartości odżywcze.

Zdrowe i wyśmienite jedzenie – to można połączyć

Posiłki z naszego cateringu, który jest bardzo rozbudowany, przypadną do gustu też osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, żeby wszystkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, ażeby ich wartości smakowe trafiały w przeróżne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowywane z gigantycznego spektrum składników spożywczych, jakie tworzą przeróżne diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Konstantynów

To, co cechuje przygotowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca czy też mała liczba posiłków,
  • dieta zwykła lub też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, nasza oferta jest nadzwyczaj elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do wymogów nieomalże każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma preferencje.

Dwie diety do wyboru – dieta klasyczna i wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z przeróżnych przeświadczeń dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas firma proponuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, znajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na analogiczną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

Mała, średnia i wysoka kaloryczność – u nas masz możliwość wybrać

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest indywidualne dopasowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. Wskutek tego również każda z diet przygotowana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Najmniejsze dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w czasie kiedy najogromniejsze aż 2500 kcal.Prócz tego dostosowujemy je do osobistych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 posiłków.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Konstantynów

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać różnym celom. To naturalnie dzięki naszej diecie można zarówno szczupleć, jak również utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Catering dietetyczny w tej formie jest słuszny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż dostarczany jest każdego dnia. Jest to olbrzymia zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym odżywianiem, albowiem nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują trudności z koniecznością ciągłego robienia zakupów oraz dbania o to, ażeby lodówka była bez ustanku zaopatrzona. Pomimo braku konieczności mozolnego wypatrywania artykułów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z pieczołowicie wybranych półproduktów. Zezwala to nie tylko na podniesienie wygody, jednak także na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Walory cateringu dietetycznego

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna i smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Efektem ubocznym, który udaje się uzyskać to właśnie dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu cery i włosów, a także odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba i nerki. Niewątpliwą zaletą jest także to, że stworzona przez nas dieta dostosowana jest do wymogów większości osób, gdyż bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, jaka ma właściwe proporcje białek, tłuszczy oraz cukrów.