Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Korytnica.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania dobrego samopoczucia na długie lata, był znany już od tysięcy lat. Współczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, iż to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, dlatego również nasze menu jest starannie wybrane oraz przygotowane z perfekcyjnych oraz świeżych składników. Troszczymy się o to, ażeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże produkty, które ponadto są przygotowane tak, żeby zachować potrzebne organizmowi wartości odżywcze.

Zdrowe i smakowite jedzenie – to można połączyć

Posiłki z oferowanego przez nas cateringu, który jest niesłychanie rozbudowany, przypadną do gustu także osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, by wszystkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, ażeby ich wartości smakowe trafiały w przeróżne gusta. Właśnie dlatego też w naszej ogromnej ofercie jest gigantyczne spektrum diet, a dania są niesłychanie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Korytnica

To, co cechuje należącą do nas ofertę to:

  • znacząca bądź też mała ilość posiłków,
  • dieta zwykła lub wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana oferta jest nadzwyczaj elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do pragnień niemal każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma upodobania.

Dieta zwykła lub wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z przeróżnych przekonań dotyczących podejścia do diety. Z tego powodu nasza marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, znajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na analogiczną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o przeróżnej kaloryczności dla każdego

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest osobiste dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. W następstwie tego również każda z diet przygotowywana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą posiadać objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety zaadaptowane zarówno dla osób wolących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad i kolacja), a także dla osób, które wolą jeść trochę częściej w mniejszych ilościach, innymi słowy pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Korytnica

Tak skomponowany jadłospis ma prawo służyć rozmaitym celom. Tak ogromny wybór powoduje, iż przygotowany catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego odchudzania. Wielka liczba wartości odżywczych powoduje, iż nasze pudełka są świetne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to ogromna zaleta dla osób, które mają kłopot z regularnym żywieniem, gdyż nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny połączony z koniecznością każdorazowego martwienia się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności żmudnego szukania artykułów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowywane z cierpliwie wyselekcjonowanych półproduktów. Zezwala to nie jedynie na zwiększenie wygody, ale też na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Czemu należałoby zamówić catering?

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna i smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Dodatkowo zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd skóry, lub też paznokci oraz włosów. Stworzona przez nas dieta bazuje na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko oraz węglowodany, w następstwie tego jest uniwersalna oraz dobra właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć i stan zdrowia.