Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Kosów Lacki.

FoodBox catering dietetyczny

Od stuleci lekarze wiedzieli, iż kluczem do zachowania zdrowia i żywotności jest zdrowe odżywanie. Dzisiejsza medycyna nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, że to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, wskutek tego także nasze menu jest pieczołowicie wyselekcjonowane i przygotowywane z perfekcyjnych i świeżych składników. Dbamy o to, ażeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się tylko świeże warzywa, które ponadto są przygotowane tak, ażeby zachować potrzebne organizmowi wartości odżywcze.

Zdrowe i wyśmienite jedzenie – to da się połączyć

FoodBOX catering to nie tylko zdrowe, jednak również wyśmienite jedzenie, które przypadnie do gustu również osobom, jakie mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, by wszystkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, ażeby ich wartości smakowe trafiały w różne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z gigantycznego spektrum produktów spożywczych, które tworzą rozmaite diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Kosów Lacki

To, co charakteryzuje naszą ofertę to:

  • duża czy też mała ilość posiłków,
  • dieta zwykła lub wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza oferta jest wybitnie elastyczna i jesteśmy w stanie dopasować ją do wymogów nieomalże każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma preferencje.

Dwie diety do wyboru – dieta standardowa i wegetariańska

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych konsumentów, przygotowaliśmy opcję standardową, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, odnajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na podobną dietę, która jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o przeróżnej kaloryczności dla każdego

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, że niezwykle ważne jest odpowiednie dopasowanie ilości pożywienia do każdej osoby. W następstwie tego też każda z diet przygotowana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Najniższe codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w czasie gdy najogromniejsze aż 2500 kcal.Oprócz tego dopasowujemy je do osobistych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 posiłków.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Kosów Lacki

Tak skomponowany jadłospis ma prawo służyć przeróżnym celom. Dzięki oferowanej przez nas diecie można zarówno smukleć, jak i utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Duża liczba wartości odżywczych powoduje, że nasze pudełka są kapitalne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to olbrzymia zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym odżywianiem, bo nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę proponujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny powiązany z koniecznością każdorazowego niepokojenia się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności żmudnego szukania towarów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z cierpliwie wyselekcjonowanych półproduktów. Pozwala to nie tylko na zwiększenie wygody, jednak także na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Z jakiego powodu warto złożyć zamówienie na catering?

Odpowiednio zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu, czego rezultatem będzie nie wyłącznie smukła sylwetka, jednak także witalne oraz pełne energii ciało. Efektem ubocznym, który udaje się uzyskać to właśnie dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu cery i włosów, a też odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Niewątpliwą zaletą jest również to, iż nasza dieta przystosowana jest do pragnień większości osób, ponieważ bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, która ma należyte proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów.