Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Krzywda.

FoodBox catering dietetyczny

Od stuleci medycy wiedzieli, iż wskazówką do zachowania dobrego samopoczucia oraz witalności jest zdrowe odżywanie. Dzisiejsza sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, że to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, jakim na co dzień się zarządza. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, skutkiem tego również nasze menu jest starannie wybrane oraz przygotowane z najlepszych oraz świeżych składników. Troszczymy się o to, żeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże warzywa, które co więcej są przygotowane tak, ażeby zachować potrzebne organizmowi wartości pożywne.

Pysznie oraz zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

Posiłki z oferowanego przez nas cateringu, który jest niezmiernie rozbudowany, przypadną do gustu również osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, by wszelkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, ażeby ich walory smakowe trafiały w rozmaite gusta. Na menu składają się posiłki przygotowywane z szerokiego spektrum produktów spożywczych, które tworzą przeróżne diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Krzywda

To, co wyróżnia przygotowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca lub ewentualnie mniejsza ilość posiłków,
  • dieta zwykła lub ewentualnie wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza propozycja jest niezmiernie elastyczna i jesteśmy w stanie dopasować ją do potrzeb niemal każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma upodobania.

Dieta zwykła czy wegetariańska?

Wychodząc vis-a-vis potrzebom naszych klientów, przygotowaliśmy opcję domyślną, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, znajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, mogą zdecydować się na podobną dietę, która niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas możesz wybrać

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, że wybitnie istotne jest odpowiednie dobranie ilości pożywienia do każdej osoby. Wskutek tego również każda z diet przygotowana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety dostosowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad i posiłek wieczorny), a także dla osób, które preferują jeść nieco częściej w mniejszych ilościach, innymi słowy pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Krzywda

Tak skomponowany jadłospis może służyć przeróżnym celom. To naturalnie dzięki naszej diecie wolno zarówno szczupleć, jak i utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Catering dietetyczny w tej odmianie jest odpowiedni dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż dostarczany jest każdego dnia. Jest to ogromna zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym odżywianiem, albowiem nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny powiązany z koniecznością każdorazowego niepokojenia się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności ciężkiego poszukiwania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z cierpliwie wybranych półproduktów. Pozwala to nie wyłącznie na podniesienie wygody, ale także na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Zalety cateringu dietetycznego

Prawidłowo zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu, czego skutkiem będzie nie tylko smukła sylwetka, lecz też witalne oraz pełne energii ciało. W dodatku zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez przesłania na wygląd skóry, lub też paznokci oraz włosów. Nasza dieta opiera się na zbilansowanych stosunkach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, w takim razie jest uniwersalna oraz korzystna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.