Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Łaskarzew.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania dobrego samopoczucia na długie lata, był znany już od pokoleń. Współczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, iż to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, dlatego również nasze menu jest cierpliwie wybrane i przygotowywane z najlepszych oraz świeżych składników. Dbamy o to, ażeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże produkty, które w dodatku są przygotowane tak, żeby zachować wymagane organizmowi wartości odżywcze.

Pysznie i zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

Posiłki z oferowanego przez nas cateringu, który jest nadzwyczaj bogaty, przypadną do gustu też osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, żeby wszelkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, by ich walory smakowe trafiały w różne gusta. Skutkiem tego także w opisującej nas szerokiej ofercie jest szerokie spektrum diet, a potrawy są bardzo zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Łaskarzew

To, co wyróżnia przygotowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca czy też mała liczba posiłków,
  • dieta standardowa lub ewentualnie wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana oferta jest wybitnie elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do wymogów nieomalże każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma upodobania.

Dwie opcje do wyboru – dieta standardowa i wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z rozmaitych przeświadczeń dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu nasza firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, znajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, mogą zdecydować się na podobną dietę, która niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas możesz wybrać

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest indywidualne dopasowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. W następstwie tego także każda z diet przygotowana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety zaadaptowane zarówno dla osób wolących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad oraz posiłek wieczorny), a także dla osób, jakie wolą jeść trochę częściej w mniejszych ilościach, czyli pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Łaskarzew

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać różnym celom. To naturalnie dzięki oferowanej przez nas diecie wolno zarówno chudnąć, jak i utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Ogromna liczba wartości odżywczych powoduje, że nasze pudełka są kapitalne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to olbrzymia zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym żywieniem, albowiem nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę proponujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny związany z koniecznością ciągłego martwienia się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności kłopotliwego poszukiwania towarów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z sumiennie wyselekcjonowanych półproduktów. Cykliczne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a także na ukształtowanie swoich nawyków żywieniowych.

Dlaczego warto złożyć zamówienie na catering?

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna oraz smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Efektem ubocznym, jaki udaje się osiągnąć to właśnie dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu cery oraz włosów, a również odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba i nerki. Niewątpliwą zaletą będzie również to, iż przygotowana przez nas dieta dopasowana jest do potrzeb większości osób, ponieważ bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, która ma dobre proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów.