Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Łaskarzew.

FoodBox catering dietetyczny

Od stuleci medycy wiedzieli, iż kluczem do zachowania zdrowia oraz żywotności jest zdrowe odżywanie. Nowoczesna medycyna nie pozostawia złudzeń i potwierdza, że to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia i poziom energii, jakim na co dzień się zarządza. Zdając sobie sprawę z tego, jak istotne jest właściwe odżywienie organizmu, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, aby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże warzywa, jakie do tego są przygotowywane tak, aby zachować niezbędne organizmowi wartości odżywcze.

Zdrowe oraz pyszne jedzenie – to można połączyć

FoodBOX catering to nie tylko zdrowe, lecz także wyśmienite jedzenie, które przypadnie do gustu także osobom, które mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, ażeby wszystkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, żeby ich walory smakowe trafiały w rozmaite gusta. Na menu składają się posiłki przygotowywane z szerokiego spektrum produktów spożywczych, które tworzą przeróżne diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Łaskarzew

To, co charakteryzuje opisującą nas ofertę to:

  • znacząca lub też mniejsza liczba posiłków,
  • dieta zwykła lub ewentualnie wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana propozycja jest bardzo elastyczna i jesteśmy w stanie dopasować ją do potrzeb nieomalże każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma upodobania.

Dwie opcje do wyboru – dieta klasyczna oraz wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z przeróżnych przeświadczeń dotyczących podejścia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas firma proponuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, odnajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na pokrewną dietę, która niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o różnej kaloryczności dla wszystkich

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, iż niesłychanie istotne jest właściwe dobranie ilości jedzenia do każdej osoby. W następstwie tego także każda z diet przygotowana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą posiadać objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Oprócz tego dopasowujemy je do indywidualnych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 dań.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Łaskarzew

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać różnym celom. To naturalnie dzięki oferowanej przez nas diecie można zarówno chudnąć, jak i utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Wielka ilość wartości odżywczych powoduje, że nasze pudełka są kapitalne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, które mają kłopot z regularnym żywieniem, albowiem nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują komplikacje z koniecznością stałego robienia zakupów i dbania o to, żeby lodówka była cały czas zaopatrzona. Mimo braku konieczności ciężkiego wypatrywania artykułów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z starannie wyselekcjonowanych półproduktów. Zezwala to nie wyłącznie na podniesienie wygody, jednak także na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Zalety cateringu dietetycznego

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna i smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. W dodatku zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez przesłania na wygląd cery, lub paznokci oraz włosów. Nasza dieta bazuje na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko oraz węglowodany, w następstwie tego jest uniwersalna oraz idealna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.