Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Latowicz.

FoodBox catering dietetyczny

Od pokoleń medycy wiedzieli, iż wskazówką do zachowania dobrego samopoczucia i witalności jest zdrowe odżywanie. Współczesna medycyna nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, że to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Wiemy, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, wobec tego też nasze menu jest dokładnie wybrane oraz przygotowywane z perfekcyjnych i świeżych składników. Dbamy o to, ażeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże produkty, jakie prócz tego są przygotowane tak, ażeby zachować potrzebne organizmowi wartości kaloryczne.

Pysznie oraz zdrowo – z nami to możliwe

FoodBOX catering to nie wyłącznie zdrowe, lecz także smakowite jedzenie, które przypadnie do gustu również osobom, które mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, ażeby wszystkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, ażeby ich wartości smakowe trafiały w różne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z szerokiego spektrum produktów spożywczych, jakie tworzą przeróżne diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Latowicz

To, co wyróżnia opisującą nas ofertę to:

  • znacząca lub mniejsza ilość posiłków,
  • dieta standardowa lub ewentualnie wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana propozycja jest wybitnie elastyczna i jesteśmy w stanie dobrać ją do wymogów niemal każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma preferencje.

Dwie diety do wyboru – dieta zwykła lub wegetariańska

Wychodząc vis-a-vis potrzebom naszych konsumentów, przygotowaliśmy opcję klasyczną, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas firma proponuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, odnajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, mogą zdecydować się na analogiczną dietę, która niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o przeróżnej kaloryczności dla wszystkich

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, że bardzo istotne jest dobre dobranie ilości jedzenia do każdej osoby. Skutkiem tego także każda z diet przygotowywana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety dostosowane zarówno dla osób wolących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i posiłek wieczorny), a także dla osób, jakie wolą jeść nieco częściej w mniejszych porcjach, innymi słowy pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Latowicz

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać przeróżnym celom. To właśnie dzięki naszej diecie można zarówno tracić na wadze, jak i utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Catering dietetyczny w tej formie jest odpowiedni dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż dostarczany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym żywieniem, albowiem nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują problemy z koniecznością ciągłego robienia zakupów i dbania o to, by lodówka była bezustannie zaopatrzona. Mimo braku konieczności kłopotliwego szukania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z starannie wybranych półproduktów. Pozwala to nie tylko na zwiększenie wygody, lecz także na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Z jakiego powodu warto zamówić catering?

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna oraz smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Na domiar tego zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd skóry, czy też paznokci i włosów. Niewątpliwą zaletą jest także to, że nasza dieta dostosowana jest do pragnień większości osób, albowiem bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, jaka ma dobre proporcje białek, tłuszczy i cukrów.