Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Legionowo.

FoodBox catering dietetyczny

Od stuleci medycy wiedzieli, iż kluczem do zachowania zdrowia oraz witalności jest zdrowe odżywanie. Nowoczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, iż to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Zdając sobie kwestię z tego, jak ważne jest dobre odżywienie organizmu, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, ażeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże produkty, jakie oprócz tego są przygotowywane tak, ażeby zachować potrzebne organizmowi wartości kaloryczne.

Smacznie i zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

FoodBOX catering to nie wyłącznie zdrowe, lecz także wyborne jedzenie, które przypadnie do gustu również osobom, jakie mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, aby wszelkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, by ich walory smakowe trafiały w różnorodne gusta. Właśnie dlatego też w naszej ogromnej ofercie jest szerokie spektrum diet, a potrawy są bardzo zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Legionowo

To, co cechuje należącą do nas ofertę to:

  • duża lub mniejsza ilość posiłków,
  • dieta zwykła lub wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana oferta jest niezmiernie elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do pragnień nieomalże każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma preferencje.

Dieta zwykła czy wegetariańska?

Wychodząc naprzeciwko wymaganiom naszych klientów, przygotowaliśmy opcję klasyczną, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas firma proponuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, znajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, mogą zdecydować się na podobną dietę, która niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas masz możliwość wybrać

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest osobiste dostosowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. Wskutek tego również każda z diet przygotowywana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Najmniejsze dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, podczas kiedy najogromniejsze aż 2500 kcal.W dodatku dopasowujemy je do indywidualnych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 dań.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Legionowo

Tak skomponowany jadłospis ma prawo służyć rozmaitym celom. Tak znaczący wybór sprawia, że nasz catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała, a także do świadomego tracenia wagi. Obszerna ilość wartości odżywczych sprawia, iż nasze pudełka są idealne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również trenujących.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż dostarczany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, które mają problem z regularnym odżywianiem, ponieważ nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują problemy z koniecznością ciągłego robienia zakupów i dbania o to, aby lodówka była bez ustanku zaopatrzona. Pomimo braku konieczności ciężkiego poszukiwania towarów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowywane z troskliwie wybranych półproduktów. Regularne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a także na ukształtowanie swoich przyzwyczajeń żywieniowych.

Plusy cateringu dietetycznego

Poprawnie zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu ludzkiego, czego wynikiem będzie nie tylko smukła sylwetka, lecz także witalne oraz pełne energii ciało. Efektem ubocznym, który udaje się uzyskać to właśnie dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu cery oraz włosów, a również odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Niewątpliwą zaletą będzie też to, że stworzona przez nas dieta dostosowana jest do potrzeb większości osób, ponieważ bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, która ma odpowiednie proporcje białek, tłuszczy i cukrów.