Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Leśna Podlaska.

FoodBox catering dietetyczny

Od tysięcy lat medycy wiedzieli, iż kluczem do zachowania pełnego zdrowia i witalności jest zdrowe odżywanie. Współczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, że to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia i poziom energii, jakim na co dzień się zarządza. Wiemy, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, skutkiem tego również nasze menu jest rzetelnie wyselekcjonowane i przygotowywane z perfekcyjnych oraz świeżych składników. Troszczymy się o to, aby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się tylko świeże warzywa, które w dodatku są przygotowane tak, ażeby zachować niezbędne organizmowi wartości pożywne.

Zdrowe i smakowite jedzenie – to można połączyć

Posiłki z naszego cateringu, który jest niezmiernie rozbudowany, przypadną do gustu też osobom, które mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, by wszystkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, aby ich walory smakowe trafiały w przeróżne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowywane z dużego spektrum składników spożywczych, jakie tworzą rozmaite diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Leśna Podlaska

To, co charakteryzuje przygotowaną przez nas ofertę to:

  • duża lub też mała liczba posiłków,
  • dieta zwykła bądź wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, nasza propozycja jest nadzwyczaj elastyczna i jesteśmy w stanie dostosować ją do wymogów niemal każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma preferencje.

Dwie diety do wyboru – dieta klasyczna i wegetariańska

Wychodząc naprzeciwko wymaganiom naszych odbiorców, przygotowaliśmy opcję klasyczną, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, znajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, są w stanie zdecydować się na podobną dietę, jaka jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o rozmaitej kaloryczności dla wszystkich

Wiemy, jak ważne jest osobiste dostosowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. W następstwie tego również każda z diet przygotowana jest w różnych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Do tego dostosowujemy je do osobistych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 pokarmów.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Leśna Podlaska

Tak skomponowany jadłospis może służyć różnym celom. Tak znaczny wybór powoduje, iż przygotowany catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego tracenia kilogramów. Duża ilość wartości odżywczych powoduje, iż nasze pudełka są doskonałe zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i trenujących.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to olbrzymia zaleta dla osób, które mają kłopot z regularnym żywieniem, bo nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Gotowe pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują kłopoty z koniecznością stałego robienia zakupów oraz dbania o to, ażeby lodówka była cały czas zaopatrzona. Mimo braku konieczności mozolnego wypatrywania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z dokładnie wybranych półproduktów. Zezwala to nie tylko na podniesienie wygody, jednak także na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Walory cateringu dietetycznego

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna i smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Efektem ubocznym, jaki udaje się osiągnąć to naturalnie dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu skóry i włosów, a także odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba i nerki. Stworzona przez nas dieta bazuje na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko oraz węglowodany, w takim razie jest uniwersalna oraz dobra odpowiednio dla każdego, bez względu na wiek, płeć i stan zdrowia.