Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Leszno.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania witalności na długie lata, był znany już od stuleci. Współczesna medycyna nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, że to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Wiemy, jak istotne jest to, co człowiek wkłada na talerz, skutkiem tego także nasze menu jest cierpliwie wyselekcjonowane oraz przygotowane z najlepszych i świeżych składników. Dbamy o to, aby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże produkty, jakie dodatkowo są przygotowane tak, żeby zachować wymagane organizmowi wartości kaloryczne.

Zdrowe i wyśmienite jedzenie – to da się połączyć

FoodBOX catering to nie jedynie zdrowe, ale także wyborne jedzenie, które przypadnie do gustu także osobom, jakie mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, aby wszelkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, ażeby ich wartości smakowe trafiały w różne gusta. W następstwie tego również w opisującej nas ofercie jest gigantyczne spektrum diet, a potrawy są nadzwyczaj zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Leszno

To, co cechuje przygotowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca czy też mała ilość posiłków,
  • dieta standardowa czy też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana oferta jest niezmiernie elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do potrzeb niemal każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma upodobania.

Dwie diety do wyboru – dieta zwykła i wegetariańska

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, przygotowaliśmy opcję domyślną, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, znajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na podobną dietę, która jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o przeróżnej kaloryczności dla każdego

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest indywidualne dostosowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. Skutkiem tego także każda z diet przygotowana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Najmniejsze dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, podczas gdy najogromniejsze aż 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety zaadaptowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad oraz posiłek wieczorny), a także dla osób, które wolą jeść trochę częściej w mniejszych porcjach, inaczej pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Leszno

Tak skomponowany jadłospis ma prawo służyć różnym celom. To właśnie dzięki naszej diecie można zarówno chudnąć, jak również utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Znacząca liczba wartości odżywczych sprawia, iż nasze pudełka są znakomite zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym odżywianiem, albowiem nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny połączony z koniecznością każdorazowego martwienia się o robienie zakupów. Mimo braku konieczności ciężkiego poszukiwania artykułów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z dokładnie wyselekcjonowanych półproduktów. Regularne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a również na ukształtowanie własnych przyzwyczajeń żywieniowych.

Z jakiej przyczyny warto złożyć zamówienie na catering?

Poprawnie zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu ludzkiego, czego rezultatem będzie nie wyłącznie smukła sylwetka, lecz też witalne i pełne energii ciało. Skutkiem ubocznym, jaki udaje się uzyskać to naturalnie dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu skóry oraz włosów, a również odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Niewątpliwą zaletą jest także to, że przygotowana przez nas dieta dopasowana jest do pragnień większości osób, gdyż bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, jaka ma profesjonalne proporcje białek, tłuszczy i cukrów.