Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Liw.

FoodBox catering dietetyczny

Od pokoleń medycy wiedzieli, iż kluczem do zachowania pełnego zdrowia oraz witalności jest zdrowe odżywanie. Współczesna medycyna nie pozostawia złudzeń i potwierdza, iż to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, jakim na co dzień się zarządza. Zdając sobie kwestię z tego, jak istotne jest dobre odżywienie organizmu ludzkiego, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, żeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się tylko świeże produkty, jakie ponadto są przygotowywane tak, żeby zachować potrzebne organizmowi wartości odżywcze.

Zdrowe oraz wyborne jedzenie – to da się połączyć

FoodBOX catering to nie tylko zdrowe, lecz też pyszne jedzenie, jakie przypadnie do gustu także osobom, które mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, żeby wszelkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, by ich walory smakowe trafiały w różnorodne gusta. Właśnie dlatego też w naszej ogromnej ofercie jest szerokie spektrum diet, a potrawy są niezmiernie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Liw

To, co charakteryzuje należącą do nas ofertę to:

  • duża lub też mniejsza liczba posiłków,
  • dieta standardowa lub też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana propozycja jest nadzwyczaj elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do potrzeb niemal każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma preferencje.

Dieta standardowa lub wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z przeróżnych przekonań dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, odnajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na pokrewną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

Mała, średnia i wysoka kaloryczność – u nas masz możliwość wybrać

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest indywidualne dopasowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. Wobec tego też każda z diet przygotowywana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą posiadać objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety dopasowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad i kolacja), a także dla osób, które wolą jeść nieco częściej w mniejszych porcjach, czyli pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Liw

Tak skomponowany jadłospis ma prawo służyć rozmaitym celom. To właśnie dzięki naszej diecie wolno zarówno szczupleć, jak i utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Znaczna ilość wartości odżywczych powoduje, że nasze pudełka są kapitalne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż dostarczany jest każdego dnia. Jest to ogromna zaleta dla osób, które mają problem z regularnym odżywianiem, ponieważ nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny powiązany z koniecznością notorycznego troskania się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności kłopotliwego wypatrywania produktów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z sumiennie wyselekcjonowanych półproduktów. Pozwala to nie tylko na podniesienie wygody, ale również na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Walory cateringu dietetycznego

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna i smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Efektem ubocznym, jaki udaje się osiągnąć to właśnie dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu skóry i włosów, a również odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Niewątpliwą zaletą będzie także to, że stworzona przez nas dieta dopasowana jest do potrzeb większości osób, albowiem bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, jaka ma należyte proporcje białek, tłuszczy oraz węglowodanów.